Ważne

Smartfony Honor otrzymają Androida 6.0 jednak dopiero w lutym

W sieci jak zawsze pojawiają się sprzeczne informacje dotyczące nadchodzącej aktualizacji smartfonów Honor, w tym flagowego Honora 7, do Androida 6.0. Początkowo mówiło się o początku 2016 roku, później – o końcówce bieżącego (co brzmiało o wiele bardziej atrakcyjnie). Dziś już wszystko stało się jasne.

Okazuje się bowiem, że pięć smartfonów Honor zostanie zaktualizowanych dopiero w lutym przyszłego roku, czyli za kwartał. A właściwie zaczną być aktualizowane od lutego, co niekoniecznie oznacza, że wszystkie dostaną Androida 6.0 właśnie w lutym… Mowa o następujących modelach: Honor 7, Honor 6 Plus, Honor 6, Honor 4X i Honor 4C.

Wcześniej jednak ma zostać wydana beta oprogramowania – w przypadku Honora 7 w ostatnim tygodniu mówiło się o listopadzie bieżącego roku, a wcześniej – o styczniu 2016. Zobaczymy które informacje znajdą potwierdzenie w rzeczywistości.

Oprócz wymienionych wcześniej modeli, z rodziny Honor aktualizację mają dostać jeszcze: X2 oraz 7i. W przypadku Huawei natomiast mają to być następujące modele: P8, P8 Lite, Mate 7, Mate S, P8 Max, G7, G7 Plus i G8.

źródło: Softpedia, Honor

Komentarze

 • ΔMI

  Dla Honora 4X jeszcze nie ma 5.0 w Polsce xD A co dopiero mówić, kiedy dla niego zawita 6.0…

  • DanSlenders

   Właśnie dlatego luty to nie ,,dopiero” a ,,już” ;)
   Jednak gdyby Honor 4X (którego mam) dostałby Piankę z pominięciem Lollipopa, to wcale bym się nie obraził.

  • GieKa

   Teraz, kiedy Huawei robi Nexusy dla Google, aktualizacje do najnowszych Androidów mają być szybsze.

   • Poza tym Huawei zainwestował grube miliony w deweloperów, więc jest szansa, że już się tak ociągać z aktualizacjami nie będą. Oby!

  • Norbert Nowakowski

   strasznie długo zwlekają mimo że w innych krajach europejskich już udostepnili..

 • Michał Łyseńki

  Honor 4X wcale nie musi dostać aktualizacji do 6.0 – na liście smartfonów, które dostaną aktualkę nie ma najpopularniejszego w Polsce Che2-L11

 • Pawel

  @katarzyna_pura:disqus W Polsce pojawił się Huawei G8 w MediaMarkt i w T-Mobile. Beznadziejnie wyceniony w porównaniu do identycznego 5X ale może kogoś z czytelników zainteresuje :)

 • Maxis

  Sam niedawno pytałem się przedstawicieli honora co do aktualizacji honora 7 to napisali że aktualizacja przewidziana jest na początek przyszłego roku.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona