Ważne

Smartfony Honor otrzymają Androida 6.0 jednak dopiero w lutym

W sieci jak zawsze pojawiają się sprzeczne informacje dotyczące nadchodzącej aktualizacji smartfonów Honor, w tym flagowego Honora 7, do Androida 6.0. Początkowo mówiło się o początku 2016 roku, później – o końcówce bieżącego (co brzmiało o wiele bardziej atrakcyjnie). Dziś już wszystko stało się jasne.

Okazuje się bowiem, że pięć smartfonów Honor zostanie zaktualizowanych dopiero w lutym przyszłego roku, czyli za kwartał. A właściwie zaczną być aktualizowane od lutego, co niekoniecznie oznacza, że wszystkie dostaną Androida 6.0 właśnie w lutym… Mowa o następujących modelach: Honor 7, Honor 6 Plus, Honor 6, Honor 4X i Honor 4C.

Wcześniej jednak ma zostać wydana beta oprogramowania – w przypadku Honora 7 w ostatnim tygodniu mówiło się o listopadzie bieżącego roku, a wcześniej – o styczniu 2016. Zobaczymy które informacje znajdą potwierdzenie w rzeczywistości.

Oprócz wymienionych wcześniej modeli, z rodziny Honor aktualizację mają dostać jeszcze: X2 oraz 7i. W przypadku Huawei natomiast mają to być następujące modele: P8, P8 Lite, Mate 7, Mate S, P8 Max, G7, G7 Plus i G8.

źródło: Softpedia, Honor

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona