Ważne

Kiedy Honor 7 otrzyma Androida 6.0 Marshmallow?

Huawei jest aktualnie trzecim producentem smartfonów na świecie. Jego smartfony są konkurencyjne nie tylko biorąc pod uwagę parametry techniczne, ale i ceny. Spory problem ma jednak z aktualizacjami wypuszczanych przez siebie produktów, z czego chyba wszyscy zdają sobie sprawę. Podczas gdy ja trzymam kciuki, by Huawei się z tym problemem jak najszybciej uporało, pojawiają się informacje na temat nadchodzących aktualizacji dla produktów marki-córki, czyli Honor, ze szczególnym uwzględnieniem modelu Honor 7.

Wczoraj miała miejsce premiera Honora 7 w Indiach. Podczas konferencji prasowej przedstawiciele marki potwierdzili, że Honor 7 będzie pierwszym smartfonem Honora, który będzie mógł się cieszyć z dobrodziejstw Androida 6.0 Marshmallow. Niestety, mimo wszystko jednak musimy uzbroić się w cierpliwość.

W styczniu 2016 roku ma zostać wydana beta wersja Androida 6.0 Marshmallow dla Honora 7, natomiast po trzydziestu dniach ma trafić do wszystkich użytkowników smartfona już w stabilnej wersji w formie aktualizacji OTA. Mowa co prawda wciąż o Indiach, ale wiele wskazuje na to, że termin wydania aktualizacji w Europie może być zbliżony. Jeśli będzie wcześniejszy – nie będę ukrywała radości i pozytywnego zaskoczenia.

Aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow mają otrzymać również inne smartfony Honor: Honor 6 Plus, Honor 6 oraz Honor 4X. Niestety, na ten moment przyjdzie nam poczekać aż do marca.

Recenzja Honor 7

źródło: tabtechthemobileindian

Komentarze

 • Norbert Nowakowski

  Na honor 4x nie ma jeszcze oficjalnej 5 (choć beta jest z lipca br ) a oni już mówią o 6..

  • DanSlenders

   Jak dotrzymają słowa to nie widzę problemu

 • An

  No i kiedy ten Marshmallow do Honora 7 w Polsce??? Obiecują a tu nic i nic i tak już prawie 3 m-c. Tak jak w Samsungach … dramat…:-(

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona