Polsat Box - awaria

Polsat Box Go nie działa! Pięknie, akurat na Ligę Mistrzów

Ludzie gotują się ze złości. Polsat Box Go ma masową awarię, przez co nie można oglądać meczów Ligi Mistrzów!

Reklama

Awaria w Cyfrowym Polsacie

Rośnie liczba zgłoszeń awarii platformy Polsat Box Go. Obecnie już ponad 2 tysiące osób wysłało raporty ostrzegające przed problemami z cyfrową telewizją operatora. To tym bardziej dotkliwe, że trwają rozgrywki Ligi Mistrzów, a Polsat jest jednym z nielicznych operatorów oferujących transmisje ze spotkań.

Nie da się uzyskać dostępu do Polsat Box Go ani z poziomu aplikacji na TV, ani przez stronę www. Ta zwraca komunikat o treści: „Błąd wewnętrzny serwera. Serwer napotkał niespodziewane problemy. Nie możemy obsługiwać Twojego zapytania. Spróbuj ponownie później.”

Zmiany w ofercie smartDOM i smartFIRMA kwiecień 2022 Plus
Ty łączysz usługi, a Polsat nie łączy Cię z niczym ;)

Na profilach social media Polsatu oraz na stronie downdetector, śledzącej status awarii, nie brakuje słów oburzenia:

„Wstydźcie się! Najważniejszy mecz w tygodniu, a Wasza strona nie działa! Ale dziadostwo!”
„Obiecali mecz Real vs Chelsea w 4k a aplikacja na tv się nawet nie chce włączyć gdzie wcześniej działała bez problemu”
„Serwer napotkał wewnętrzny problem… Niech zmienia nazwę na Problem Box – wtedy wszystko się będzie zgadzać. Masakra – za co ja płacę ???”
„kupuje tylko po to żeby obejrzeć mecz i nie działa”
„produkty solorza jak zwykle wysokiej jakosci – kupilem specjalnie dzisiaj na mecz bayernu z villarreal, oczywiscie nie dziala”

Klienci skarżą się także, że nie można uzyskać żadnych informacji na infolinii – trudno połączyć się z konsultantem. Już teraz padają zapowiedzi składania reklamacji. Nieliczni, którym udało się porozmawiać z pracownikami biura obsługi klienta sugerują, by zrobić zrzut ekranu informującego o problemie i wykorzystać go później przy zgłoszeniu w postępowaniu reklamacyjnym.

Jak na razie Polsat nie odpowiada na sygnały klientów. Awaria jest oczywista – pytanie tylko, jak szybko uda się przywrócić dostęp do serwisu?


Aktualizacja: podobno już działa! Sprawdźcie ten sposób: