Asus Tablet 810: 11,6”, Windows 8 i procesor Intel Atom | Tabletowo.pl

Asus Tablet 810: 11,6”, Windows 8 i procesor Intel Atom

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowy chaos jest jedynym adekwatnym określeniem na sytuację na tajwańskich targach technologicznych Computex 2012. Od samego rana prezentowane są tablety lub tabletowe hybrydy z systemem Windows 8. Inwazję „dachówek” rozpoczął Acer, a pałeczkę przejął Asus prezentując Tablet 600, Taichi oraz Transformer Book. Kiedy sądziłem, że to już koniec asusowych nowości, okazało się, że ten pierwszy ma brata. Poznajcie hybrydę Asus Transformer Tablet 810.

Jak wynika z powyższego slajdu, specyfikacja Tablet 810 obejmuje konstrukcję składającą się z tabletu oraz stacji dokującej z klawiaturą, 11,6-calowy pojemnościowy ekran dotykowy Super IPS+, procesor Intel Atom x86 (oznacza to wsparcie dla większości obecnie dostępnych aplikacji), system operacyjny Windows 8 oraz aparat cyfrowy 8 Mpix z diodą doświetlającą.

Tablet 810 jest o 0,7 mm cieńszy od nowego iPada; jego obudowa mierzy zaledwie 8, 7 mm grubości. Panel dotykowy 11,6-calowego ekranu został zaprojektowany przez firmę Wacom i wyposażony we wsparcie dla rysików pozwalających na dużą precyzję obsługi. Melomanów ucieszy fakt, że nowa hybryda Asusa może pochwalić się implementacją technologii Asus SoundMaster znacząco poprawiającej jakość dźwięku wydobywającego się z głośników urządzenia.

via The Verge

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona