GeForce Now Assassins Creed Valhalla

Wikingowie podbijają GeForce NOW – 5 nowych gier w usłudze NVIDII

Premierze konsol nowej generacji towarzyszy między innymi gra Assassin’s Creed: Valhalla, która jak się okazuje, potrafi rozgrzać do czerwoności nawet najmocniejsze komputery. Warto więc rozważyć zapoznanie się z tym tytułem przy pomocy usługi GeForce NOW, na której to najnowsza gra Ubisfotu nie robi żadnego wrażenia — wysoka płynność gwarantowana!

Reklama

Assassin’s Creed: Valhalla w GeForce NOW!

Ja co prawda od paru dni mam przyjemność ogrywać inną grę Ubisoftu — Watch Dogs Legion, ale o Assassin’s Creed: Valhalla słyszałem już wiele dobrego. Najnowsza odsłona najważniejszej serii gier Ubisoftu zbiera w sieci bardzo wysokie oceny i trudno znaleźć nieprzychylne opinie o tym tytule — twórcy mogą być więc z siebie zadowoleni.

Assassin's Creed Valhalla

Wymagania Valhalli nie są jednak zbyt niskie, tak więc o rozgrywce w wysokich ustawieniach graficznych i stabilnych sześćdziesięciu klatkach na sekundę, wielu graczy będzie mogło zapewnie jedynie pomarzyć. No chyba, że zdecydują się oni na grę poprzez usługę GeForce NOW NVIDII, gdzie to właśnie Assassin’s Creed: Valhalla zawitał. Tytuł ten bezproblemowo działa na komputerach NVIDII, tak więc dla posiadaczy słabszych konfiguracji może być to bardzo dobra alternatywa, by zapoznać się z tytułem Ubisoftu.

Reklama

Assassin’s Creed: Valhalla to oczywiście nie jedyna produkcja dodana w tym tygodniu do GeForce NOW. Pełna lista gier wygląda następująco:

 • Assassin’s Creed: Valhalla (Epic Games Store oraz Ubisoft Connect)
 • Bright Memory
 • The Falconeer
 • XIII
 • Rune II: Decapitation Edition

GeForce NOW możecie sprawdzić całkowicie za darmo, korzystając z bezpłatnego klienta aplikacji. Istnieje również opcjonalny wariant płatny GeForce NOW, jednak niezależnie od wyboru waszej subskrypcji, każdą grę w którą będziecie chcieli zagrać, musicie najpierw przypisać do prywatnego konta Steam, lub innego kompatybilnego z usługą NVIDII sklepu. Pełną listę gier dostępnych w GeForce NOW znajdziecie na tej stronie.

Zobacz też:

 1. Przepraszam. Czy ma ktos nowy adres tej strony, co zajmowała się telefonami i tabletami? Bo tutaj to jest o wszytskim, ale nie o telefonach od pewnego czasu.

  1. Rozwijają się, poszą o swoich zainteresowaniach, otwórz się na świat, wyjdź z szafy. Zreszta zawsze możesz ominąć to, co cię nie interesuje?

   1. Zmień pracę, weź kredyt. Emigracja jest szansą :) Dzisiaj jak wszedłem na stronę, to był 1 artykuł o telefonach. Reszta o jakiś popierdółkach typu samochody elektryczne. Ominąłem to co mnie nie interesuje i na końcu był on artykuł, który mnie interesował.

  2. Hipokryta. Przeszkadzają Ci tematy związane z gamingiem, ale nie przeszkadza Ci to, że strona pierwotnie zajmowała się wyłącznie tabletami i już samo poszerzenie jej tematyki o smartfony to odejście od pierwotnej koncepcji?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama