aplikacja mPay

mPay wchodzi w Premium. Nowa oferta i ekskluzywne opcje od 24 września

mPay to jedna z najpopularniejszych aplikacji w Polsce do kupowania biletów na komunikację miejską i kolej oraz opłacania parkingu (aczkolwiek jej funkcjonalność nie ogranicza się wyłącznie do tego). Już od 24 września 2019 roku użytkownicy będą mogli wykupić wersję premium z dodatkowymi opcjami i ekskluzywnymi ofertami.

Użytkownicy oczekują, że wszystkie aplikacje będą darmowe. W większości tak jest, lecz ich twórcy muszą jakoś zarabiać, dlatego reklamy są na porządku dziennym. W ostatnim czasie coraz popularniejsze stają się jednak wersje premium, które oferują dodatkowe opcje i nierzadko też (co nie mniej istotne) całkowity brak uciążliwych niekiedy reklam.

Reklama

Już od 24 września 2019 roku udostępniona zostanie wersja premium mPay. Na razie owiana jest ona tajemnicą i jej twórcy nie zdradzają zbyt wielu szczegółów. W regulaminie usługi zapisano jednak, że użytkownicy mPay Premium uzyskają dedykowane funkcjonalności w ramach aplikacji i dostęp do specjalnych dodatkowych ofert oraz nie będą musieli oglądać reklam, gdyż zostaną one usunięte. Oprócz tego, przygotowano też „inne, dodatkowe funkcje i udogodnienia”.

Jak widać, pomimo wielu informacji, nie padają żadne konkrety, więc na razie nie wiadomo tak naprawdę, co przygotowali twórcy mPay i czym będą kusić użytkowników do wykupienia wersji premium. Ceny wyglądają jednak zachęcająco, gdyż pojedynczy miesiąc ma kosztować 1,99 zł, zaś cały rok (opłacony z góry) 11,99 zł, tj. złotówkę miesięcznie.

Korzystacie z mPay? Bylibyście skłonni przejść na wersję premium? Przy okazji warto przypomnieć, że ostatnio do grona podmiotów oferujących podobne rozwiązanie dołączył Empik, który przygotował naprawdę świetną ofertę dla subskrybentów Empik PremiummPay, z uwagi na profil działalności, trudno będzie przebić tę propozycję, ale mimo wszystko z niecierpliwością czekamy, aby się dowiedzieć, czym twórcy aplikacji będą kusić użytkowników.

Regulamin Aplikacji mPay ważny od 24.09.2019 (PDF)

Tabela opłat i prowizji do regulaminu aplikacji mPay (PDF)

Źródło: mPay dzięki Cashless