Wycieczka do Tatrzańskiego Parku Narodowego? Możesz uniknąć stania w kolejkach do kas - do SkyCash dołącza mPay 14

Wycieczka do Tatrzańskiego Parku Narodowego? Możesz uniknąć stania w kolejkach do kas – do SkyCash dołącza mPay

Tatrzański Park Narodowy uruchomił sprzedaż biletów za pośrednictwem mPay – systemu płatności przy użyciu telefonów komórkowych. Turyści korzystający z aplikacji mobilnej mogą rozpocząć zwiedzanie parku znacznie szybciej, bez konieczności stania w kolejkach do kas.

Bycie turystą w sezonie wakacyjnym nie jest takie proste. Niemal do każdej atrakcji turystycznej ciągną ludzie, a im więcej ich jest, tym większa szansa, że spotkamy się z kolejkami przy kasach, w których kupujemy bilety.

Tatrzański Park Narodowy to jedna z największych polskich atrakcji przyrodniczych, każdego roku odwiedzana przez ponad 3,5 mln osób. Aktualnie oczekiwanie w kolejkach do kas biletowych może zająć nawet kilkanaście minut. Korzystanie z zainstalowanej w telefonie aplikacji mPay to prosty sposób, aby tego uniknąć.

mPay to dla nas nie nowość – mnóstwo ludzi kupuje za jej pośrednictwem bilety komunikacji miejskiej czy płaci za parking samochodu w miastach. Równie proste jak wykonanie tych czynności jest dokonanie zakupu biletu do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Środki pobrane zostaną z podpiętej do aplikacji karty płatniczej lub zasilonej środkami pieniężnymi elektronicznej portmonetki.

Możemy kupić kilka wejściówek jednocześnie – mPay dostępne są bilety jednorazowe, 7-dniowe oraz dla grup liczących maksymalnie 10 osób. Standardowo są one ważne od momentu nabycia, ale turyści mają też możliwość dokonania zakupu biletów z jednodniowym wyprzedzeniem, np. w miejscu zakwaterowania. Pozwala to na lepsze zaplanowanie zwiedzania parku, na terenie którego nie zawsze jest dostępny Internet. Połączenie z siecią nie jest natomiast potrzebne do wyświetlania biletów, które w momencie zakupu zostają automatycznie zapisane w zakładce „Kontrola biletów”.

Dodatkowym udogodnieniem dla turystów jest możliwość używania mPay do kupowania biletów na autobusy komunikacji miejskiej w Zakopanem. Usługa działa od początku roku i obejmuje bilety jednorazowe, 7-dniowe oraz miesięczne.

Bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego można już od końca kwietnia kupować w SkyCash, więc teraz będziemy mogli korzystać z tej aplikacji płatniczej, która nam bardziej odpowiada.

https://www.tabletowo.pl/2018/04/26/tatrzanski-park-narodowy-bilety-aplikacja-skycash/

Aplikację mPay można pobrać na urządzenia z Androidem oraz systemem iOS.

 

źródło: materiały prasowe