Empik Premium
Empik Premium (fot. Empik)

Empik startuje z usługą Empik Premium. Klienci mogą liczyć na wiele profitów

Usługi w formie abonamentu nieustannie zyskują na popularności. Szczególnie że w wielu przypadkach klienci mogą liczyć na dodatkowe profity za stosunkowo niewielką opłatę miesięczną. Dziś z podobną inicjatywą wystartował Empik.

Empik Premium

Użytkownicy Empik Premium mogą liczyć na naprawdę wiele korzyści. Szczególnie docenią to klienci, którzy kupują często i dużo w Empiku. Jednocześnie usługa ta może zachęcić do częstszych zakupów osoby do tej pory raczej sporadycznie zaopatrujące się w tej sieci.

Empik Premium – korzyści

Subskrybenci Empik Premium otrzymają 15% zniżki przy zakupie książek, muzyki, filmów, zabawek, artykułów papierniczych i kreatywnych oraz kolekcji własnych Empik w salonach stacjonarnych. Aby z niej skorzystać, należy przy kasie pokazać plastikową kartę Mój Empik  lub kod kreskowy, który znajduje się w aplikacji mobilnej Empik w zakładce Premium.

Jeszcze większy rabat (20%) udzielany jest natomiast w sklepie internetowym. Mało tego – klienci dostaną również dostęp do ekskluzywnych ofert (Empik nazywa je „superofertami”). Subskrybenci Empik Premium od drugiego miesiąca korzystania z usługi będą też otrzymywać cashback na konto empik.com w wysokości do 3% wartości zakupów (maksymalnie 20 złotych za pojedynczą transakcję i 50 złotych miesięcznie, czyli 600 złotych rocznie), zarówno za zakupy w sklepach stacjonarnych, jak i internetowym.

Kolejną korzyścią dostępną w Empik Premium jest bezpłatna dostawa kurierem do domu oraz do punktów odbioru (Paczkomaty, stacje PKN Orlen, placówki Poczty Polskiej), aczkolwiek dotyczy ona wyłącznie zamówień na kwotę powyżej 40 złotych i produktów oznaczonych premium dostępnych na platformie empik.com.

To jednak jeszcze nie koniec. Użytkownicy Empik Premium dostaną również 20% zniżki na bilety do kina w sieci Helios, możliwość zamówienia biletów na wybrane koncerty i wydarzenia w przedsprzedaży lub z atrakcyjną zniżką w Empik Bilety i Going, dostęp do „pakietu audiobooków i ebooków” w usłudze Empik Go za 0 złotych, a także 20% zniżki na całą ofertę Empik Foto i 50 pierwszych odbitek za 1 grosz (kod przyznawany jest w momencie przystąpienia do usługi Premium i ważny przez 30 dni).

Empik Premium – cennik

Zainteresowani mają do wyboru trzy pakiety: miesięczny za 9,99 złotych (płatność tylko kartą), półroczny za 49,99 złotych (płatność dowolną metodą; 8,33 złotych za miesiąc) i roczny za 79,99 złotych (płatność dowolną metodą; 6,67 złotych za miesiąc). W każdym przypadku klient może zrezygnować w dowolnym momencie.

Wypada jednak dodać, że ceny za subskrypcję półroczną i roczną są cenami promocyjnymi, obowiązującymi pod warunkiem, że użytkownik nie zrezygnuje z niej przed upływem okresu, na jaki się zdecydował. Jeśli jednak to zrobi, wówczas przy zwrocie pieniędzy za niewykorzystany okres obowiązywać będą ceny – odpowiednio – 59,94 złotych i 119,88 złotych, co w praktyce oznacza, że klient dostanie mniejszy zwrot.

Regulamin „Empik Premium”