Android Lollipop udostępniony dla tabletu LG G Pad 8.0 LTE | Tabletowo.pl

Android Lollipop udostępniony dla tabletu LG G Pad 8.0 LTE

Dołącz do dyskusji 0

Już niektórzy mogli zapomnieć, że pod koniec marca firma LG przekazała do wiadomości informację, z której ucieszyli się posiadacze tabletów tej firmy. To właśnie wtedy zapowiedziane zostało wydanie Androida Lollipop dla G Pad 7.0, G Pad 8.0, G Pad 8.3 i G Pad 10.1. Skrajne modele, najmniejszy i największy, otrzymały aktualizację w zeszłym miesiącu. Teraz przyszła pora na LG G Pad 8.0 LTE.

O fakcie poinformowano za pomocą oficjalnego konta na Twitterze polskiego oddziału LG. Zatem jeśli jesteście w posiadaniu G Pada 8.0 LTE sprawdźcie belkę powiadomień – Android Lollipop powinien już być dla Was dostępny. A jeśli nie, koniecznie zajrzyjcie do ustawień – androidowy lizak prawdopodobnie już tam na Was czeka.

Warto przypomnieć, że urządzenie, o którym mowa, przed aktualizacją działało w oparciu o Androida 4.4.2 KitKat. Oznacza to, że Lollipop wniesie do jego interfejsu powiew świeżości związany przede wszystkim nie tyle z funkcjami znanymi z Lollipopa, ale z samym Material Design. Aktualizacja cieszy tym bardziej, że jest to jeden z najciekawszych 8-calowych tabletów z LTE z niskiej półki cenowej – na aukcjach nówkę-sztukę można kupić za ok. 500 złotych.

Ktoś może potwierdzić, że jego G Pad 8.0 LTE otrzymał aktualizację?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona