Android 5.0.2 Lollipop dla LG G Pad 7.0 i G Pad 10.1 dostępny w Polsce

Od oficjalnej zapowiedzi wydania Androida Lollipop dla tabletów LG minęło ledwie kilkanaście dni. Nic więc dziwnego, że z wielkim zaskoczeniem pierwsi użytkownicy urządzeń z serii G Pad przyjęli dostępność aktualizacji w Polsce. Tym bardziej, że ta pojawiła się przecież w pierwszej kolejności na rodzimym rynku, tj. w Korei.

W ciągu ostatnich kilku godzin dostałam kilka wiadomości od posiadaczy LG G Pad 7.0 i LG G Pad 10.1, którzy od wczorajszego wieczoru otrzymują powiadomienia o dostępności nowszej wersji systemu operacyjnego. Mowa o Androidzie Lollipop oznaczonym numerkiem 5.0.2.

Co ciekawe, jeden z Czytelników stwierdził, że jego tablet nie pochodzi z wolnej dystrybucji, a od operatora – dokładniej z sieci Play. To z kolei może wskazywać na fakt, iż z aktualizacji mogą się cieszyć posiadacze sprzętu pochodzącego zarówno ze sklepów, jak i od operatorów.

Jeśli jesteście w posiadaniu LG G Pad 7.0 lub LG G Pad 10.1, spójrzcie na belkę powiadamiającą – najprawdopodobniej “lizak” już tam na Was czeka.

Dzięki Grzechu i Łukasz!

Komentarze

 • Danonlaska

  Wiadomo co z 8.0?

  • W Korei już dostał Lollipopa. Jeśli jeszcze nie ma go w Polsce, to raczej kwestia kilku dni.

   • Danonlaska

    no to czekam. Ciekawe czy wersja z Playa tez tak szybko dostanie :)

   • Fedurrr

    Na Nexus 7 3g wlasnie dostalem Lollipop 5.1 Dystrybucja z Niemiec MediaMarkt.

 • Mielczar

  Tak, tak. Wczoraj dostałem aktualizację na G Pad 7.0. Cieszyłem się bardzo, aż tu zonk. Tablet po aktualizacji działa strasznie. Kilkusekundowe lagi, przycinki itp, a na batoniku śmigało super…

 • pyczy

  A miało być odwrotnie, najpierw ósemka…:)

  • Johny

   Jakas strona twierdzi, ze ósemka juz dostala. Posiadam wersje od Play i wcisz czekam. Testowalem na kitkacie ART i nie działał zbyt dobrze. Tragedia momentami, nawet aplikacja Google+ nie byla kompatybilna

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona