Ważne

LG zapowiada aktualizację serii G Pad do Androida Lollipop

O ile poszczególne telefony sukcesywnie otrzymują aktualizację do Androida Lollipop, tak tablety zepchnięte zostały na dalszy plan. W przypadku LG mogliśmy się cieszyć z wydania wersji oznaczonej numerkiem 5.0 dla LG G3 w Polsce jako pierwszym kraju na świecie – to niewątpliwie był powód do zadowolenia (choć opinie użytkowników były skrajne). A tablety z serii G Pad wciąż nie działają pod kontrolą najnowszej wersji systemu. Wkrótce ma się to zmienić.

Koreański koncern poinformował dziś, że niebawem zacznie aktualizowanie tabletów do Androida 5.0 Lollipop. Co ważne, nie tyczy się to najnowszej serii, która zawierała trzy produkty: G Pad 7.0, G Pad 8.0 i G Pad 10.1, ale również LG G Pad 8.3 – z końcówki 2013 roku, co bardzo cieszy.

Z aktualizacji będą mogli się cieszyć w pierwszej kolejności mieszkańcy Korei, natomiast jakiś czas później najprawdopodobniej Android Lollipop trafi również na sprzęt zakupiony przez pozostałych mieszkańców naszego globu, w tym Polaków.

Na dniach na pierwszy ogień aktualizacyjny pójdzie G Pad 8.0, pod koniec miesiąca G Pad 7.0 i G Pad 10.1, natomiast w połowie kwietnia – G Pad 8.3.

Komentarze

 • pcz_07

  Czekam:)

 • Anna

  Kolejne modele tabletów zaczną działać wolniej :(. Przykre

 • Fajnie by było aby wszystko dostawało aktualizację do nowej wersji od Google a nie przypadkowe modele producenta

 • nylu

  Dziwie sie ze ciagle aktualizuja a nie poprawia

 • Daniel

  Ciekawe co z brandowanymi modelami…

  • Adam

   Dostańą za pół roku albo wcale.

 • “O ile poszczególne telefony sukcesywnie otrzymują aktualizację do Androida Lollipop” – jak czytam takie coś, to śmiać mi się chcę. Garstka telefonów ma L i to praktycznie tylko tych wydanych na przestrzeni kilku miesięcy (pomijam linię Nexus).

  Ja mam Sony Z3 Compact i te obiecanki aktualizacji są śmieszne. Jak telefon za 2000zł, może nie mieć aktualizacji do najnowszej wersji systemu? To jest kpina, mimo, że sprzęt jest świetny

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona