Android Ice Cream Sandwich ostatecznie... wciąż nie wiadomo kiedy - Tabletowo.pl

Android Ice Cream Sandwich ostatecznie… wciąż nie wiadomo kiedy

Życie jest nieprzewidywalne. Każdego dnia kładąc się spać nie wiemy, co tak naprawdę może nas spotkać dnia następnego. W ciągu kilku godzin może wydarzyć się coś, co wpłynie na wcześniejsze decyzje. Tak też się właśnie stało z premierą Androida Ice Cream Sandwich i pierwszego smartfona pracującego w oparciu o ten system – Nexus Prime.

Początkowo wspólna konferencja Samsunga i Google zaplanowana była na 11 października w San Diego, gdzie mieliśmy pewność, że poznamy AICS (więcej tutaj). Jednak po wieści o śmierci Steve’a Jobsa obie firmy postanowiły przesunąć to wydarzenie na – jeszcze do wczorajszego wieczoru – bliżej nieokreśloną przyszłość.

Wydawać by się mogło, że wszystko stało się jasne za sprawą informacji opublikowanych przez TheNextWeb. Według redaktorów portalu konferencja miała zostać przesunięta na 27 października, a miejsce zmienione z San Diego na Londyn.

Niestety, okazuje się, że nie jest to trafiona data. Sascha Segan z PCMag donosi na Twitterze (za przedstawicielem Samsunga, Kim Titus), że konferencja nie będzie miała miejsca 27 października w Londynie. Dokładna data wciąż nie została ujawniona i w dalszym ciągu należy czekać na oficjalne informacje w tej sprawie od samego Samsunga lub Google.

W sieci można znaleźć wideo prezentujące Nexus Prime w akcji. Możecie na nim (i na poniższych screenach) zobaczyć, jak ma wyglądać Android Ice Cream Sandwich:

Tabletowo.pl Android Ice Cream Sandwich ostatecznie... wciąż nie wiadomo kiedy Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Android Ice Cream Sandwich ostatecznie... wciąż nie wiadomo kiedy Nowości Plotki / Przecieki

Dzięki Jankov za podesłany link!

źródło, źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona