Ważne

Debiut Androida Ice Cream Sandwich 11 października potwierdzony

android ice cream sandwich

Nie tak dawno Samsung rozesłał do dziennikarzy zaproszenie na konferencję prasową do San Diego, na które zapraszano słowami: Join at Samsung Mobile Unpacked 2011 to get a look at what’s new from Android. Już samo to, plus fakt, że relacja wideo będzie dostępna na żywo na kanale Android w serwisie YouTube wskazywało nie tylko na premierę czegoś DUŻEGO (więcej tutaj) ale także na debiut Androida Ice Cream Sandwich. Informacja ta została przypadkowo potwierdzona.

W sieci pojawiło się coś, co nie powinno się w niej znaleźć do wtorku. Otóż na kanale Androiddevelopers na YouTube na wtorek (ten sam, 11 października) zaplanowano relację live zatytułowaną “Android ICS Launch“. Wszystko jasne, prawda?

Wiemy już, że premiera Androida Ice Cream Sandwich będzie miała miejsce 11 października. Wiadomo także, że podczas wspólnej konferencji Samsunga i Google zaprezentowany zostanie smartfon Nexus Prime. Czy w San Diego poznamy także pierwszy tablet z najnowszą wersją systemu operacyjnego Google? A może hybrydę? Co prawda na ten temat na razie nie ma żadnych potwierdzonych informacji, jednak znając poprzednie poczynania Samsunga… jest to prawdopodobne.

Wszystkiego dowiemy się już we wtorek.

AKTUALIZACJA:

Premiera AICS została przesunięta, wciąż jednak nie wiadomo na kiedy.

źródło

Komentarze

  • tom

    Oby ten nowy Android był na tyle szybki by dorównać OS5 od Apple. Nie ma to jak silna konkurencja na rynku a nie monopol jednej korporacji

  • Tasma

    Najwazniejsze zeby dzialaly na nim programy napisane pod starsze wersje. Jeśli nie bedzie zgodności to mogą go sobie wsadzić tam gdzie słońce nie dochodzi.

  • ko_sz

    Myślę, że przy iOS 5 i zbliżającym się Windows 8 muszą pokazać coś naprawdę mocnego, stabilnego i płynnego… i tak jak wspomina Tasma – musi być kompatybilny z resztą aplikacji. Dużo nadziei jest pokładanych w AICS. Oby ich to nie przerosło…

  • Z tego co piszą to chyba jednak przesunięta (http://www.tabletowo.pl/2011/10/07/premiera-androida-ice-cream-sandwich-przesunieta/). Szkoda, bo zapowiadał się zajefajna impreza, a na tym drugim terminie nie będzie już tak luźno, mając w pamięci powód zmiany pierwszej daty.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona