acer na black friday 2022 promocja
źródło: Acer

Laptopy i hulajnogi za darmo od Acera na Black Friday 2022

Czarny Piątek kojarzy się większości z dużymi obniżkami w sklepach, aniżeli z dostawaniem czegoś w gratisie. Tymczasem kupując laptop Acera na promocji otrzymacie… drugiego laptopa.

Black Friday z Acerem

Zacznijmy może o głównych bohaterach akcji promocyjnej Acera. Pierwszym z nich jest hulajnoga elektryczna Series 3 Escooter. Ważąca 16 kg konstrukcja pozwoli wam przebyć nawet 25 km bez większego wysiłku. Hulajnogą można podróżować w trzech prędkościach: spokojną (6 km/h), normalną (10 km/h) oraz szybką (20 km/h). Ładowanie baterii zajmuje ok. 4 godziny, a jej stan, podobnie jak prędkość, sprawdzimy podczas jazdy na wyświetlaczu umieszczonym na kierownicy.

Acer Chromebook 315 to natomiast przedstawiciel lekkich laptopów opartych na ChromeOS od Google. Dzięki lekkiemu systemowi oraz oszczędnym podzespołom laptop może pracować nawet przez 12 godzin bez kontaktu z ładowarką. Sprzęt sprawdzi się nie tylko do przeglądania Internetu i nauki, ale również do prostych prac biurowych oraz grania w chmurze. Kasia osobiście sprawdzała ten model i wrażenia były głównie pozytywne, więc prezent od Acera jest jak najbardziej trafiony.

Jak otrzymać prezent warty 2000 złotych?

Aby załapać się na te zacne gratisy wystarczy zrobić kilka rzeczy. Po pierwsze, należy kupić jeden z modeli sprzętu z serii Predator w sklepie Media Expert (zarówno online, jak i stacjonarnie), zachować dowód zakupu, który zgłosicie ostatecznie na dedykowanej stronie. Warto jednak być szybkim – promocja startuje 21 listopada, a gratisy trafią do pierwszych 200 osób, które prześlą poprawnie wypełniony formularz.

A jeżeli bardziej wierzycie swoim zdolnościom kreatywnym niż łączu internetowemu, to na profilu Predator Polska na Facebooku oraz Instagramie wystartuje wkrótce konkurs na memy i hasła reklamowe związane z Black Friday. Do wygrania będzie sześć hulajnóg Series 3 Escooter.

Życzymy więc wam błyskotliwych tekstów lub stabilnego połączenia internetowego, zależnie od tego, na którą propozycję firmy się skusicie.