Nadchodzi nowa Motorolka – Moto E40 na horyzoncie

Motorola nie zwalnia tempa – wprowadza na rynek nowe smartfony jeden za drugim, starając się kompleksowo zagospodarować rynek i odpowiedzieć na potrzeby różnych klientów. Wkrótce pomoże jej w tym nowa Motorola Moto E40, która pojawiła się na horyzoncie.

Reklama

W ubiegłym tygodniu na polskim rynku (i nie tylko) zadebiutowała Motorola Moto E20 z systemem Android 11 Go Edition, której sugerowaną cenę ustalono na 449 złotych. Nieco wcześniej do sprzedaży trafiły Moto Edge 20 i Moto Edge 20 Pro, a przed nimi Motorola Moto G60s.

Częściowa specyfikacja Motorola Moto E40 jest już znana

Jak widać, Motorola nie pozwala nam się nudzić, a klientom oferuje bogatą ofertę smartfonów z różnych półek cenowych. Już wkrótce dołączy do nich kolejny model, Motorola Moto E40, która pojawiła się na horyzoncie. Jej premiera prawdopodobnie czai się tuż za rogiem.

Co ciekawe, parę z gęby puścił ktoś z Polski, ponieważ renomowany leakster Evan Blass udostępnił na swoim profilu na Twitterze materiał promocyjny w języku polskim. Dzięki temu wiemy już, co zaoferuje nowa Motorola Moto E40.

specyfikacja Motorola Moto E40
źródło: @evleaks

Jak widać na załączonej powyżej grafice, Motorola Moto E40 będzie kusić klientów systemem czterech aparatów na panelu tylnym z głównym o rozdzielczości 48 Mpix, a także ośmiordzeniowym procesorem i wyświetlaczem Max Vision HD+ o przekątnej 6,5 cala, który odświeży obraz z częstotliwością 90 Hz.

Nowa Motorola Moto E40 będzie zatem typowym smartfonem z niższej półki (miejmy nadzieję w przystępnej cenie). Niestety nie wiemy, jaki dokładnie procesor znajdzie się na jej pokładzie, aczkolwiek niewykluczone, że będzie to układ firmy UNISOC, podobnie jak w modelu Motorola Moto E20.

Mamy natomiast 100% pewność, że Motorola Moto E40 będzie dostępna w Polsce, o czym świadczy udostępniona przez Evana Blassa grafika w języku polskim. Raczej nie spodziewamy się, że nowa Motka zostanie zaanonsowana z pompą – prawdopodobnie Lenovo wprowadzi ją na polski rynek bez uprzedzenia, rozsyłając do mediów informację o jej premierze w kraju nad Wisłą.