Orange

Szybki sposób na darmowe 5 GB internetu od Orange

Orange nie przestaje pozostawiać klientom abonamentowym prezentów w postaci dodatkowych gigabajtów do wykorzystania. Wystarczy kilka kliknięć i można przypisać darmowe 5 GB do swojego konta.

Reklama

Pakiet 5 GB internetu za kilka klików

„Środy z Mój Orange” mają się bardzo dobrze. W tej cyklicznej akcji, każdego tygodnia abonenci Pomarańczowych mają szansę odebrać bonus z aplikacji operatora. Tym razem nie jest to może tak spektakularny gratis jak w wypadku ubiegłotygodniowego prezentu, ale 5 GB darmowego internetu piechotą nie chodzi. Zamiast więc martwić się tym, czy dokupić dodatkowy pakiet, czy też nie, jest szansa, że przez następny tydzień nie przekroczymy limitów danych dzięki darmowym gigabajtom. A później się zobaczy.

Jak aktywować pakiet? Wystarczy odwiedzić aplikację Mój Orange, a prezent będzie na nas czekał w sekcji „Dla Ciebie”. Po uruchomieniu zlecenia, w krótkim czasie powinniśmy dostać SMS-a z potwierdzeniem powiększenia naszego pakietu danych oraz podsumowaniem aktualnego stanu konta z naszymi gigabajtami. Środki będą ważne do końca naszego okresu rozliczeniowego.

Pamiętaj o zmianach w e-fakturach

Orange wprowadziło ostatnio zmiany, które wręcz wymuszają na klientach odwiedzanie aplikacji Mój Orange. Jeśli zależy nam na rabacie za e-fakturę, przynajmniej raz w miesiącu musimy zalogować się na swoje konto w Mój Orange w aplikacji mobilnej lub przez stronę internetową. Zbieranie bonusów w każdą środę też się liczy, więc jeśli „pilnujemy” darmowych prezentów, to nie będzie to dla nas obciążeniem.