TV telewizor telewizja
fot. Pexels

Nowa oferta Orange Love – więcej kanałów i gigabajtów w abonamencie

Orange poinformowało o odświeżeniu oferty Orange Love. Od teraz klienci, którzy zdecydują się na nią, otrzymają zarówno więcej kanałów w pakiecie, jak i powiększone paczki danych w abonamencie komórkowym.

Więcej kanałów w nowej ofercie Orange Love

Jak podaje Orange, klienci, którzy wybiorą ofertę Orange Love Standard z telewizją, będą mogli oglądać 120 kanałów, w tym 79 w jakości HD. Znalazło się w nim kilka nowych programów: Polsat Sport HD, Polsat Sport News HD, Polsat Seriale HD i Superstacja HD. Z kolei osoby, które zdecydują się na pakiet Love Extra z 183 kanałami, otrzymają w jego cenie bezpłatny dostęp do HBO i HBO GO. A jeżeli ktoś zakupi Love Premium, będzie mógł oglądać prawie 200 kanałów.

Orange informuje też, że oglądanie online programów za pośrednictwem aplikacji Orange TV Go będzie bezpłatne dla wszystkich posiadaczy pakietów z usługą telewizyjną w dostępnie kablowym.

nowa oferta Orange Love
fot. Pixabay

Jednocześnie Orange wprowadza zmiany w telewizji w technologii satelitarnej. Klienci, którzy zdecydują się na tę technologię, będą mogli korzystać z dekodera 4K ULTRABOX+ lub TVBOX+ od CANAL+.

Więcej gigabajtów w abonamencie komórkowym w ofercie Orange Love

Nowa oferta Orange Love gwarantuje też klientom większe paczki internetu w poszczególnych pakietach:

  • Love Mini (za 89,99 złotych miesięcznie) – 15 GB (wcześniej 10 GB),
  • Love Standard (za 109,99 złotych miesięcznie) – 30 GB (wcześniej 10 GB),
  • Love Premium (za 159,99 złotych miesięcznie) – 50 GB (wcześniej 20 GB),
  • Love Extra (za 209,99 złotych miesięcznie) – 80 GB (wcześniej 40 GB).

Co więcej, klienci będą mogli dokupić dodatkowe pakiety cykliczne – 10 GB za 10 złotych i 30 GB za 20 złotych miesięcznie. Orange podkreśla, że nie są do tego wymagane żadne dodatkowe umowy.

Na koniec trzeba jeszcze wspomnieć, że klienci, którzy od 26 lipca 2021 roku podpiszą nową umowę na pakiet Orange Love lub przedłużą obecną, mogą otrzymać rabat za e-fakturę (~5 złotych), który jednak będzie naliczany tylko wtedy, gdy w danym miesiącu zalogują się na swoje konto Mój Orange (w aplikacji na urządzenia mobilne lub na stronie Orange).