składany smartfon Samsung Galaxy Z Fold 2 foldable smartphone
Samsung Galaxy Z Fold 2 (fot. Samsung)

Widać, że zbliża się premiera Galaxy Z Fold 3, bo Galaxy Z Fold 2 (znów) mocno staniał. Rabaty przekraczają 2000 złotych!

To zupełnie naturalne, że po premierze nowego modelu jego bezpośredni poprzednik tanieje. Galaxy Z Fold 3 zadebiutuje jednak dopiero w przyszłym miesiącu, a Galaxy Z Fold 2 już teraz (znów) można kupić w mocno obniżonej cenie. W Waszych kieszeniach może zostać nawet ponad 2000 złotych.

Reklama

Promocja: Samsung Galaxy Z Fold 2 taniej nawet o prawie 2300 złotych

W przeszłości nie brakowało promocji na drugą generację hybrydy smartfona i tabletu marki Samsung, więc wiele osób mogło się skusić na jego zakup. To wciąż dość nietuzinkowa propozycja przede wszystkim dla świadomych użytkowników, którzy wykorzystają jej potencjał i możliwości, ale nawet w momencie zbliżającej się premiery Galaxy Z Fold 3 nadal warta zakupu.

Galaxy Z Fold 2 w momencie premiery kosztował zawrotne 8799 złotych, choć należy tu zauważyć, że był tańszy od Galaxy Fold, wycenionego na start na oszałamiające wręcz 9000 złotych. Teraz jednak (ponownie) można go kupić za 5899 złotych, ale to nie koniec rabatów, jakie możecie otrzymać.

Promocja Samsung Galaxy Z Fold 2 Media Expert taniej o prawie 2300 złotych
Samsung Galaxy Z Fold 2 za 5899 złotych w sklepie Media Expert

Jeśli zdecydujecie się na zakup Galaxy Z Fold 2 w sklepie Media Expert i rozłożycie jego spłatę na 20 rat 0% (tj. bez dodatkowych kosztów pod warunkiem terminowej spłaty), otrzymacie z powrotem równowartość pierwszej raty. W tym przypadku jest to blisko 300 złotych, które będziecie mogli przeznaczyć na kolejne zakupy w Media Expert.

Niniejsza oferta promocyjna obowiązuje tylko do najbliższej soboty, tj. 31 lipca 2021 roku, zatem nie ma już wiele czasu, aby z niej skorzystać. Trzeba jednak pamiętać, aby wybrać dostawę smartfona do domu, ponieważ taki jest warunek, żeby otrzymać voucher na następne zakupy w sklepie Media Expert o wartości jednej raty.

Galaxy Z Fold 2 w obniżonej cenie jest dostępny „od ręki” tylko w jednym kolorze – miedzianym. Czarną wersję kolorystyczną należy szukać w sklepach stacjonarnych, gdzie również kupicie ją za 5899 złotych, ale już nie skorzystacie z promocji, dzięki której otrzymacie voucher o wartości blisko 300 złotych na następne zakupy w sklepie Media Expert.