Honor Magic 3 zaproszenie na premierę
źródło: Honor

Tego dnia zadebiutuje flagowy Honor Magic 3. Tak może wyglądać

Honor ma bardzo ciężki okres za sobą. Marka na kilkanaście miesięcy niemal całkowicie zniknęła z rynku smartfonów, ale od niedawna odradza się na nim niczym Feniks z popiołów. Za mniej niż miesiąc pokaże model, na który wszyscy z niecierpliwością czekamy – flagowego Honor Magic 3. My jednak już teraz mamy okazję zobaczyć, jak może on wyglądać.

Dziś mija dokładnie miesiąc od prezentacji serii Honor 50, w skład której wchodzą fenomenalnie wyglądające średniaki klasy premium. Niestety, na tę chwilę nic nie wskazuje, że pojawią się one w Polsce. Oprócz nich producent wprowadził na rynek jeszcze kilka innych modeli, w tym Honor Play 20 i Honor X20 SE.

Kiedy premiera Honor Magic 3?

Wciąż jednak czekamy na premierę prawdziwie flagowego smartfona. Teraz już wiemy, że pozostał do niej mniej niż miesiąc, ponieważ seria Honor Magic 3 zostanie zaprezentowana 12 sierpnia 2021 roku. Według nieoficjalnych informacji, będzie się ona składała z trzech modeli, które noszą oznaczenia kodowe ELZ-AN00, ELZ-AN10 i ELZ-AN20. Cała rodzina nazywana jest zaś wewnętrznie „Elizabeth”.

Honor Magic 3 zaproszenie na premierę
źródło: Honor

W sieci pojawiła się już pierwsza grafika, która ukazuje, jak może wyglądać Honor Magic 3. Jej autor, Teme (特米), zastrzega jednak, że jest to tylko koncepcja, choć bazująca na oficjalnej zapowiedzi producenta. Mimo wszystko można mieć pewność, że smartfon zostanie wyposażony w sporych rozmiarów wyspę z głównym aparatem.

smartfon Honor Magic 3 5G smartphone
Tak może wyglądać Honor Magic 3 (źródło: @RODENT950)

Oficjalnie natomiast wiemy, że Honor Magic 3 zostanie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 888+ i niewykluczone, że będzie pierwszym, oficjalnie zaprezentowanym smartfonem z tym układem na pokładzie. Nic nie wskazuje bowiem na to, że „po drodze” zadebiutuje inny flagowiec z tą platformą mobilną w środku.

Jako że do premiery serii Honor Magic 3 pozostał jeszcze miesiąc, bardzo możliwe, że wkrótce do sieci zaczną wyciekać kolejne doniesienia na jego temat. Nas jednak najbardziej będzie interesowało, czy najnowszy flagowiec pojawi się w Polsce. Mamy wielką nadzieję, że nie podzieli losu linii Honor 50.