Dobre pomarańczowe

Odbierz 5 GB darmowego internetu od Orange

Orange w cotygodniowej akcji oferuje pakiet 5 GB bez dodatkowych opłat. Nie trzeba wiele robić, żeby je odebrać – wystarczy kilka tapnięć w ekran smartfona.

5 GB internetu za darmo od Orange

Jeśli jesteśmy łowcami okazji, promocji, darmowych pakietów, zbieramy wszystkie próbki i bezpłatne gry na wszelkich platformach, to nie ma możliwości, żebyśmy nie znali programu „Środy z Orange”. Pomarańczowy operator każdego tygodnia oferuje swoim klientom prezenty w postaci czasowych zniżek na różne usługi lub po prostu oddaje użytkownikom pakiety minut lub paczki danych.

W tym tygodniu możemy zasilić swoje konta dodatkowymi gigabajtami. 5 GB to może niewiele, ale wystarczy, by obejrzeć cały film w Netfliksie bez strachu o topniejący transfer danych.

Jak odebrać prezent? Wystarczy otworzyć aplikację Mój Orange i przejść do zakładki „Dla Ciebie”. Tam powita nas baner na zielonym tle, z opisem niespodzianki na ten tydzień. Po kliknięciu w przycisk „Odbierz”, będziemy mogli przypisać do swojego konta 5 GB zupełnie za darmo.

Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla abonentów. Klienci Orange na Kartę nie mogą liczyć na bonus. Warto pamiętać, że dodatkowe gigabajty trzeba wykorzystać w aktualnym okresie rozliczeniowym. Jeśli się to nie uda – przepadną.