Ważne

Potwierdzone: Gear VR z kontrolerem będą kosztować 549 złotych. Nie tysiąc

Nie tak dawno informowaliśmy Was, że Gear VR z kontrolerem pojawiły się w ofercie jednego z naszych rodzimych sklepów z elektroniką i że trzeba w nim zapłacić za nie prawie tysiąc złotych. Od samego początku coś mi tu jednak nie pasowało. I rzeczywiście, nie myliłem się. Otrzymaliśmy bowiem oficjalną informację od Samsunga, że te gogle będą kosztować w Polsce 549 złotych.

To bardzo uczciwa oferta. Na Zachodzie za Gear VR z kontrolerem trzeba zapłacić 128,99 euro, czyli równowartość ~550 złotych. Miło, że Samsung potraktował klientów w Polsce tak samo, jak innych na Starym Kontynencie. Często się bowiem zdarza, że elektronika u nas jest sporo droższa niż u naszych sąsiadów. I to zwykle o co najmniej kilka stówek.

Samsung nadal jednak nie rozpoczął oficjalnie sprzedaży Gear VR-ów z kontrolerem w Polsce. Ale teraz, gdy już wiadomo, ile mają one kosztować (przypominam: 549 złotych), wszyscy zainteresowani mogą zacząć odkładać na nie pieniądze. A skorzystać z nich będą mogli właściciele Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+ oraz Galaxy Note 5.

Co ciekawe, x-kom nadal “sprzedaje” Gear VR z kontrolerem za 999 złotych, choć zapewne w rzeczywistości nie ma ich jeszcze na stanie, a cenę ustalił na takim poziomie, bo nie dostał jeszcze oficjalnej informacji od producenta.

Źródło: własne

Komentarze

 • Potwierdzamy – cena zostanie zmieniona, gdy VR pojawią się u nas na magazynie :)

  • pkonrad

   A co z tymi który dokonali już zakupu w cenie 999 pln ??

   • Marek

    Chcieli kupić za 999pln to kupili. W czym problem?

  • xnxn

   Jak można sprzedać rzecz której się nie ma na stanie ?

 • A zanim wyjde z nimi ze sklepu to samsung wyda znowu ich kolejną wersje. Ja się już pogubiłem które to geary.
  Jaja zaczeły się już w pierwszych gdzie wciskali kit że note edge nie obsługuje VR bo ma ekran zakrzywiony a pół roku później wydali dla s6e.

 • Adam

  Na prawdziwym zachodzie to dodawali je gratis do S8 i S8+. U nas jak zwykle każą sobie płacić. W końcu jesteśmy bogatym narodem.

  • a tutaj za to że kupowałeś telefon za 3999zł nie dostawałeś NIC, mieli cie gdzieś jak jakiegoś zwykłego klienta z ulicy co kupuje galaxy ace za 200zł. MASAKRA

 • sss

  Dlaczego narzekacie? Przecież miało być 1000pln, a tutaj taka miła niespodzianka ;) i tylko 549pln.
  Toć to połowa ceny. Nie ważne jakiej, ale było 1000, a jest 549, wiec brać i kupować jak ciepłe bułeczki to cudo. ;)
  Promocja rodem jak z MM. :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona