Wiko VIEW

Samsung potwierdził, że Galaxy Note 8 pojawi się na rynku

W dodatku byli posiadacze Galaxy Note 7 będą go mogli kupić na preferencyjnych warunkach

Niektórzy zdążyli postawić już “krzyżyk” na serii Galaxy Note, a tymczasem sam zainteresowany poinformował, że Galaxy Note 7 doczeka się następcy w postaci Galaxy Note 8. W dodatku ci, którzy kupili tegorocznego Note’a, będą mogli przesiąść się na przyszłoroczny model (albo Galaxy S8) na preferencyjnych warunkach.

Samsung ogłosił w Korei Południowej rozpoczęcie programu, w ramach którego każdy klient, który kupił najpierw Galaxy Note 7, a później wymienił go na Galaxy S7 lub Galaxy S7 Edge, będzie mógł przesiąść się na Galaxy S8 lub Galaxy Note 8 na preferencyjnych warunkach.

Jeśli po premierze któregoś z ww. high-endów klient zdecyduje, że chciałby na niego wymienić smartfon, z którego aktualnie korzysta, wystarczy, że skontaktuje się z producentem i zgłosi taką chęć, a następnie wpłaci połowę wartości Galaxy S7 lub Galaxy S7 Edge (w zależności, na który model wymienił swojego wadliwego Galaxy Note 7).

Przy okazji Samsung oferuje także uczestnikom tego programu 50% zniżkę na dwie naprawy uszkodzonego wyświetlacza w autoryzowanym serwisie (czyli swoim).

Na razie nic nie wiadomo na temat ewentualnego rozszerzenia tego programu na inne rynki. W mojej ocenie warto byłoby go jednak wprowadzić w każdym kraju, w którym sprzedawano Galaxy Note 7 – może to przekonałoby użytkowników do jego wymiany, ponieważ prawie połowa nadal korzysta z tego urządzenia.

Źródło: Samsung przez SamMobile, Phone Arena

Komentarze

 • Andrzej Libiszewski

  Wiadomo jaka będzie siła eksplozji w ekwiwalencie TNT? ;-)

  • krisanda

   powiem prościej, urwie dupę

  • Trb

   Takich jak ty i tak nie bedzie stac, takze nie pien sie

   • Andrzej Libiszewski

    Ojej, coś cię uwiera? Nie planuję żadnych Samsungów w najbliższym czasie :)

 • Koniec Świata

  Będzie miał reaktor atomowy, dzięki czemu będzie wytrzymywał ponad dobę.
  I kilkanaście takich telefonów spowoduje Koniec Świata :(

 • Joanna

  No i dobrze, że wyjdzie. Szkoda byłoby zabijać telefon z rysikiem (zwłaszcza, że praktycznie nikt nie robi tego typu smartfonów, jeśli chodzi o wysoką półkę). Byle tym razem bardziej dopracowali kwestię baterii

 • Joanna

  hah, może faktycznie się przyda XD

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona