Galaxy Note 7 z 6GB RAM zadebiutuje w Chinach 26 sierpnia. Ale będzie jeszcze więcej zmian

Chiński oddział Samsunga już oficjalnie potwierdził, że 26 sierpnia zaprezentowany zostanie Galaxy Note 7 z 6GB RAM i 128GB pamięci wewnętrznej. Ale to nie jedyne zmiany względem oryginału.

Chiński Galaxy Note 7 zostanie wyposażony w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820 2,15 GHz z układem graficznym Adreno 530, zamiast w ośmiordzeniowego Exynosa 8890 z Mali-T880 MP12. Tamtejsi klienci dostaną również do dyspozycji Dual SIM, aczkolwiek hybrydowy. Każdy będzie musiał więc wybrać, czy woli korzystać z dwóch kart SIM, czy poświęci jeden slot na kartę pamięci.

Oczywiście Chińczycy muszą się liczyć z tym, że za Galaxy Note 7 w takiej konfiguracji będą zmuszeni zapłacić nieco więcej niż za wersję z 4GB RAM i 64GB pamięci wewnętrznej. Choć Samsung nie podał jeszcze żadnych informacji na ten temat, to w przeszłości mówiło się o kwocie rzędu 6100 juanów, czyli około 3600 złotych (bez podatku).

Nie wiadomo też, czy Galaxy Note 7 z 6GB RAM i 128GB pamięci wewnętrznej dostępny będzie również poza Chinami. Jedak patrząc, jakim powodzeniem cieszy się zwykła wersja, nie jest to konieczne posunięcie – klienci na całym świecie pokochali smartfon takim, jakim jest.

Źródło: Playfuldroid!

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona