Ważne

Galaxy Note 7 z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej ma w Chinach kosztować 3600 złotych

Wygląda na to, że Chińczycy naprawdę mogą dostać Galaxy Note 7 również w wersji z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Po doniesieniach, że smartfon w takiej konfiguracji w ogóle jest w przygotowaniu, przyszedł czas na informacje o jego cenie.

Co ciekawe, według przecieku, pochodzącego (podobno) bezpośrednio od sprzedawcy, pracującego w sklepie Samsunga, Galaxy Note 7 będzie w Chinach dostępny w dwóch wersjach: z 4GB lub 6GB RAM i 64GB lub 128GB pamięci wewnętrznej. Konfiguracja podstawowa, czyli 4GB/64GB, ma kosztować 5688 juanów, czyli około 3400 złotych bez podatku. Z kolei za wariant wyższy, z 6GB RAM i 128GB pamięci wewnętrznej, trzeba będzie zapłacić 6088 juanów, tj. mniej więcej 3600 złotych (również bez podatku).

Chińska wersja Galaxy Note 7 ma podobno zostać oficjalnie zaprezentowana 26 sierpnia, natomiast do sprzedaży trafi tydzień później, 2 września. Jeśli jest to zgodne z prawdą, oznacza to, że na potwierdzenie doniesień, że smartfon w Chinach będzie dostępny również 6GB RAM i 128GB pamięci wewnętrznej, musimy poczekać jeszcze ponad dwa tygodnie.

Już przy okazji pierwszych doniesień na temat tego, że Samsung ma w planach wprowadzenie na chiński rynek bardziej wypasionej wersji Galaxy Note 7 tłumaczyłem, dlaczego może to być sensowne posunięcie. Zaznaczyłem też, że na razie na oficjalnej stronie producenta widnieje tylko informacja o wariancie 4GB/64GB. Na tym etapie więc powyższe rewelacje należy rozpatrywać w kategorii plotki, na potwierdzenie lub zaprzeczenie której musimy poczekać jeszcze kilkanaście dni.

Źródło: GizmoChina

Komentarze

 • Marceli Szpak

  Hehee..Samsung śmieje się w twarz klientom z Polski..U nas 4 kzł,a w Chinach,gdzie za taką cenę klienci by ich wyśmiali 200dolców taniej :))))

 • miku666

  no bez jaj hahahahahahahaha

 • Aquarius69

  A to bez podatku to dotyczy tamtejszej ceny netto? Bo jeżeli tak to należy jeszcze doliczyć Chiński podatek. I dopiero wtedy juany przeliczać na złotówki.

  • To już końcowa cena w Chinach – zawsze taką się podaje.

 • Kewin Karlos

  W USA u operatorów (bez umowy) po ok 850 $, na Amzonie z dostawą od końca sierpnia, o 100 $ więcej i bez gadżetów. Biorąc pod uwagę Europę i polską specyfikę – cena 3999 zł zaprezentowana przez jeden ze sklepów, może być przesadnym optymizmem ;)

 • destire

  No w matrixmedia kosztuje prawie 4 tys. – kawał kasy

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona