Ważne

Galaxy Note 7 z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej ma w Chinach kosztować 3600 złotych

Wygląda na to, że Chińczycy naprawdę mogą dostać Galaxy Note 7 również w wersji z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Po doniesieniach, że smartfon w takiej konfiguracji w ogóle jest w przygotowaniu, przyszedł czas na informacje o jego cenie.

Co ciekawe, według przecieku, pochodzącego (podobno) bezpośrednio od sprzedawcy, pracującego w sklepie Samsunga, Galaxy Note 7 będzie w Chinach dostępny w dwóch wersjach: z 4GB lub 6GB RAM i 64GB lub 128GB pamięci wewnętrznej. Konfiguracja podstawowa, czyli 4GB/64GB, ma kosztować 5688 juanów, czyli około 3400 złotych bez podatku. Z kolei za wariant wyższy, z 6GB RAM i 128GB pamięci wewnętrznej, trzeba będzie zapłacić 6088 juanów, tj. mniej więcej 3600 złotych (również bez podatku).

Chińska wersja Galaxy Note 7 ma podobno zostać oficjalnie zaprezentowana 26 sierpnia, natomiast do sprzedaży trafi tydzień później, 2 września. Jeśli jest to zgodne z prawdą, oznacza to, że na potwierdzenie doniesień, że smartfon w Chinach będzie dostępny również 6GB RAM i 128GB pamięci wewnętrznej, musimy poczekać jeszcze ponad dwa tygodnie.

Już przy okazji pierwszych doniesień na temat tego, że Samsung ma w planach wprowadzenie na chiński rynek bardziej wypasionej wersji Galaxy Note 7 tłumaczyłem, dlaczego może to być sensowne posunięcie. Zaznaczyłem też, że na razie na oficjalnej stronie producenta widnieje tylko informacja o wariancie 4GB/64GB. Na tym etapie więc powyższe rewelacje należy rozpatrywać w kategorii plotki, na potwierdzenie lub zaprzeczenie której musimy poczekać jeszcze kilkanaście dni.

Źródło: GizmoChina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona