Ważne

Samsung potwierdza: Rozważamy wprowadzenie do Chin Galaxy Note 7 z 6GB RAM i 128GB pamięci wewnętrznej

A jednak. Plotka, która wydawała się niezbyt prawdopodobna, może się urzeczywistnić. Samsung oficjalnie potwierdził, że rozważane jest wprowadzenie do Chin Galaxy Note 7 w wersji z 6GB RAM i 128GB pamięci wewnętrznej.

Tutaj od razu trzeba wyjaśnić jedną rzecz: Samsung ogłosił, że rozważany jest taki scenariusz, a nie, że Galaxy Note 7 już na 100% trafi do Chin w lepszej konfiguracji. To zupełnie dwie różne opcje, aczkolwiek ta ostatnia wydaje się coraz bardziej prawdopodobna.

Niedawno Samsung zdradził swoje plany na przyszłość. Jednym z głównych celów jest odbudowanie utraconej pozycji w Chinach. Aby go zrealizować, Koreańczycy decydują się na różne posunięcia. Kolejnym z nich miałoby być wprowadzenie do tego kraju dwóch wersji Galaxy Note 7: 4GB/64GB i 6GB/128GB.

Chiny to rynek, który rządzi się swoimi własnymi prawami. Nie tylko dlatego, że jest on największy na świecie, ale również z tego powodu, że konkurencja jest tam tak duża, jak nigdzie indziej. W ostatnim czasie sporo producentów zaprezentowało smartfony z 6GB RAM i 128GB pamięci wewnętrznej (Vivo Xplay 5, ZUK Z2 ProZTE Axon 7Nubia Z11 i LeEco Le Max 2). Samsung, jeśli chce z nimi bezpośrednio konkurować, również powinien się zdecydować na taki krok.

Koreańczycy zdają sobie sprawę, że takie posunięcie może zawieść klientów w innych krajach. Dlatego wciąż nie podjęto ostatecznej decyzji, co do tego, czy Galaxy Note 7 trafi do Chin w dwóch wersjach.

Źródło: The Korea Herald

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona