Samsung Galaxy S7/S7 Edge na pierwszych zdjęciach

Do 21 lutego, czyli premiery Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge, pozostały już niespełna dwa tygodnie. Mimo że o tegorocznych flagowcach Samsunga wiemy już naprawdę dużo, to jeszcze ani razu nie widzieliśmy ich na zdjęciach. Aż do teraz.

Źródło w Wietnamie sfotografowało tył Galaxy S7 lub Galaxy S7 Edge oraz przód tego drugiego. Dzięki temu potwierdziły się doniesienia o niewystającym tak bardzo ponad obudowę obiektywie aparatu, jak również cały wygląd, znany z opublikowanych wcześniej renderów (przód, tył).

Pewne wątpliwości pojawiają się jednak w przypadku panelu tylnego. Materiał go pokrywający przypomina tworzywo sztuczne, podczas, gdy spodziewaliśmy się tam szkła. Być może to wina nie najlepszej jakości zdjęć, choć można zrzucić to też na fakt, iż są to jeszcze prototypy, a nie finalne urządzenia. O Galaxy S7 Edge dowiadujemy się dodatkowo, że w testach benchmarkowych uzyskał 134704 punktów, co jest bardzo dobrym wynikiem, jakiego można by było oczekiwać po tej klasie smartfonie. Widać także metalową ramkę, okalającą całość. Niektóre źródła twierdzą, że jest to element nowej, dużo mocniejszej konstrukcji, dzięki czemu flagowce Samsunga staną się dużo bardziej odporne na upadki, a także na kontakt z wodą.

Źródło: @stagueve

Komentarze

 • sprite1080

  Różne rzeczy samsung juz robil ale na cos takiegi nawet oni by sie nie zdecydowali…. brr…

 • Stecyk

  O jaki ciekawy design, prawie jak nie samsung…..

  • Nie wiem co robiłeś przez ostatnie dwa lata, ale nie wydaje mi się, by zaszła jakaś radykalna zmiana (poza tym aparatem) w stosunku do poprzedników tego “stylu” :D

   Chyba że to była ironia – bardzo mało wyczuwalna w takim razie ;)

   • Stecyk

    Ironia :P

 • Xeo

  Jeśli serio zrezygnowali z napisu “Samsung” z przodu to jestem pod wrażeniem

  • LCD

   Dokładnie. Jeśli nie ma napisu Samsung na przodzie obudowy, to może być to jakaś zastępcza obudowa aby nie ujawniać finalnego wyglądu.

 • radkowski

  To nie zdjęcie, tylko render

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona