Ważne

Ruszyły beta testy Androida 6.0 Marshmallow dla Honora 7. Na razie w Wielkiej Brytanii

Od kilku tygodni mówi się, że Honor 7 jako pierwszy przedstawiciel tej marki otrzyma Androida 6.0 Marshmallow. Zanim jednak to nastąpi, najpierw czas na beta testy nowej wersji oprogramowania. Taką możliwość dostali właśnie mieszkańcy Wielkiej Brytanii.

Przypomnijmy, że mamy już początek grudnia, a pod koniec października Xi Zhao, marketingowiec z Honora, zapewnił, że chętni użytkownicy będą mogli wziąć udział w beta testach jeszcze/już w listopadzie. Termin, jak widać, nieco się przesunął. Jednak w końcu ruszyły zapisy, więc pierwsi szczęśliwcy powinni otrzymać Androida 6.0 Marshmallow dla swoich Honorów 7 w ciągu kilku najbliższych dni.

Honor 7 Android 6.0 Marshmallow beta testy

Pozostaje pytanie, kiedy polscy posiadacze tego modelu dostaną możliwość przetestowania najnowszej wersji systemu operacyjnego Google. Wydaje się, że jeśli nie nastąpi to wkrótce (czyt. w ciągu dwóch-trzech, maksymalnie czterech tygodni), to wątpliwe, że w ogóle tak się stanie. Od lutego bowiem ma ruszyć proces aktualizacyjny dla pierwszych Honorów, więc wbrew pozorom pozostało już bardzo mało czasu. Oczywiście, jeśli Polska znajdzie się wysoko na liście ustalającej kolejność udostępniania Androida 6.0 Marshmallow.

Źródło: @UKHonor

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona