Ważne

Pierwsze prawdziwe zdjęcia HTC Puccini

Proszę Państwa, oto i on: HTC Puccini, większy brat HTC Flyer. Dotychczas znany jedynie z fotek prasowych, które kilka razy przeciekły do sieci – dziś ukazuje nam swoje pełne oblicze za sprawą tajemniczego źródła niezawodnego portalu Engadget. Co więcej, źródło twierdzi, że urządzenie przechodzi obecnie testy, a to oznacza, że jego premiera zbliża się coraz większymi krokami.

Dzisiejszy przeciek potwierdza obecność na pokładzie HTC Puccini dwurdzeniowego procesora o częstotliwości taktowania 1,5GHz, 1GB pamięci RAM, wyświetlacza o przekątnej 10,1″ o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 16GB pamięci wewnętrznej, aparat o rozdzielczości 8 Mpix oraz LTE. Całość pracuje w oparciu o Androida Honeycomb – wciąż jednak nie wiadomo w której wersji (najprawdopodobniej najnowszej – 3.2).

W dalszym ciągu nie mamy pewności, czy w 10-calowym tablecie tajwańskiego producenta znalazło się miejsce dla HTC Scribe, czyli możliwości korzystania z wybranych aplikacji za pomocą magicznego piórka, jak jest to w HTC Flyer. Wciąż także czekamy na informacje odnoście obecności portu USB, wyjścia HDMI oraz slotu kart pamięci…

Wciąż nie wiadomo kiedy możemy się spodziewać oficjalnej prezentacji modelu (choć spekuluje się najpóźniej początek października), aczkolwiek mamy wielką nadzieję, że będzie nam dane poznanie go podczas IFA 2011. Na dzień wcześniej, 1 września, firma HTC zaplanowała konferencję prasową, ale z naszych informacji wynika, że będzie ona poświęcona wyłącznie smartfonom.

źródło

Komentarze

 • agn

  skubance pewnie go podkręcą na 2 ghz…

 • agn

  apropos tak z innej beczki :P ktoś naprawił nagłówkową grafike? wkoncu tekst artykułu odpowiada jego zdjęciu :P congrats

 • Zex

  I cena 4K PLN…

  • agn

   biorąc pod uwagę ile kosztował flyer to całkiem mozliwe…

 • mat

  Tylko kwestia jakiego procka użyli, bo teraz 1,5Ghz już nic nie mówi. Jeśli to jest coś qualcomma z rdzeniem zbliżonym do cortex a8, to wypadnie on dużo gorzej choćby przy tegrze2 albo a5 Appla (oba na cortex a9).
  Może się powtórzyć sytuacja o której pisaliście wcześniej nt. HP, ich procek też miał 2*1,2Ghz a jednak webos chodził dwa razy lepiej na apelowym, niżej taktowanym, procku.

 • KanonierKa

  Agn, odniosłem to samo wrażenie, że w końcu zrezygnowali z apartu rodzimej produkcji Synchro Druh…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona