Dell Streak Pro zadebiutuje w czerwcu, Latitude ST - w październiku - Tabletowo.pl

Dell Streak Pro zadebiutuje w czerwcu, Latitude ST – w październiku

Tabletowo.pl Dell Streak Pro zadebiutuje w czerwcu, Latitude ST - w październiku Nowości Plotki / Przecieki

Dopiero co informowaliśmy Was o dwóch propozycjach Della, które w najbliższym czasie trafią do sprzedaży w Polsce (Streak 5 i Streak 7), a już mamy kolejne wieści na temat nowych tabletów tego producenta. Mowa o trzech urządzeniach: Dell Streak Pro, będącym 10-calowym tabletem z Androidem Honeycomb, Dell Latitude ST – także 10″ ale z Windows 7 oraz Dell Latitude XT-3 z obracanym ekranem.

O tym, że Dell pracuje nad tabletem z Androidem Honeycomb, posiadającym ekran o przekątnej 10″, wiemy nie od dziś. Jednak dopiero teraz dowiadujemy się, że będzie się nazywał Dell Streak Pro (a nie Streak 10 bądź Gallo), a jego ekran będzie miał rozdzielczość 1280 x 800 pikseli.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, pierwszy tablet Della pracujący w oparciu o Windows 7, trafi na rynek dopiero jesienią. Będzie nim Dell Latitude ST (znany wcześniej spod nazwy Rosemount), mający 10-calowy ekran o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, Oak Trail o taktowaniu 1,5GHz, 2GB pamięci RAM, 128GB SSD, aparat 3 Mpix, kamerkę 1,3 Mpix oraz baterię pracującą maksymalnie do ośmiu godzin.

Z kolei ostatni z modeli, Dell Latitude XT-3, to model z obracanym ekranem o przekątnej 13″. Jego sercem ma być jeden z procesorów Intel Core i3/i5/i7, mający do dyspozycji 4GB pamięci RAM.

Dell Streak Pro zadebiutuje w czerwcu, Latitude XT-3 w lipcu, natomiast Latitude ST – w październiku. Do tego czasu na rynku zobaczymy (w końcu!) inne tablety zapowiadane podczas targów CES i MWC. Myślicie, że Dell ma szansę się wybić na tle innych producentów?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona