Będą 10-calowe tablety Della. Z Windows 7 i Androidem - Tabletowo.pl

Będą 10-calowe tablety Della. Z Windows 7 i Androidem

Dell szykuje mocne uderzenie na klientów czekających na premierę ciekawych tabletów internetowych. Na rynku jest już 5-calowy Streak, niebawem pojawi się zapowiedziany na CES 2011 Streak 7, a wkrótce zobaczymy także dwa kolejne modele z 10-calowymi ekranami – z Windows 7 i Androidem (dla każdego coś miłego…).

O planach wypuszczenia przez producenta 10-calowego tabletu z Androidem dowiedzieliśmy się zaraz po oficjalnej premierze Dell Streak 7, więc dzisiejsza informacja na ten temat nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem. Inaczej natomiast jest z drugim modelem.

Podczas dzisiejszej konferencji Dell Means Business odbywającej się w San Francisco producent zapowiedział, iż wkrótce na rynku ukaże się 10-calowy tablet pracujący w oparciu o Windows 7. Urządzenie to ma być skierowane przede wszystkim dla klientów biznesowych.

Na pewno jesteście ciekawi parametrów technicznych obu modeli. Niestety, na razie nie są znane jakiekolwiek informacje na temat takich szczegółów. Spekuluje się jedynie, że sprzęt z Windows 7 ma pracować na procesorze Intela, a drugi z modeli ma działać pod kontrolą Androida w wersji 2.2 (poprzednie spekulacje mówiły o 3.0, więc można to taktować z przymrużeniem oka) z interfejsem użytkownika Dell State Overlay.

Możliwe, że oba tablety będą należały do serii Streak, a do sprzedaży trafią prawdopodobnie w drugim kwartale roku). Na szczegóły niestety musimy jeszcze trochę poczekać. Kto wie, może Dell zaprezentuje oba tablety na MWC 2011 (14 – 17 lutego).

Tabletowo.pl Będą 10-calowe tablety Della. Z Windows 7 i Androidem Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Będą 10-calowe tablety Della. Z Windows 7 i Androidem Nowości Plotki / Przecieki

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona