Promocja T-Mobile

T-Mobile na kartę? Heyah? Nie ma znaczenia! I tu, i tu można zgarnąć 20 złotych ekstra

Mając ofertę na kartę trzeba pamiętać o jednym: regularnym doładowaniu konta. Jeśli jednak włączymy doładowania cykliczne w T-Mobile lub Heyah, możemy liczyć na miły prezent. Dwie dyszki piechotą nie chodzą!

Reklama

T-Mobile zapłaci nam za cykliczne płatności

Wydaje się, że nie mamy już żadnych problemów z tym, by dana usługa sama pobierała sobie środki z naszej karty płatniczej z tytułu subskrypcji. Oprócz serwisów streamingujących wideo lub muzykę, podobną formułę starają się przyjąć operatorzy telefonii komórkowej. Wszak firmom zależy na tym, żeby środki spływały od klientów regularnie, a taka forma doładowania kont w ofertach na kartę służy zarówno interesom sieci operatorskich, ale i użytkownikom, którzy nie muszą ustawiać sobie w kalendarzach przypomnień, by zasilić konto ustaloną kwotą.

T-Mobile próbuje nawet zmotywować klientów usług na kartę, by uruchomili oni cykliczne doładowania. Magentowi obiecują dodatkowe 20 złotych w prezencie za aktywację usługi i doładowanie konta za 40 złotych lub więcej. Środki te można wykorzystać na dowolny cel. Aby otrzymać bonusowe 20 złociszy, należy dokonać doładowania na stronie doladowania.t-mobile.pl.

W Heyah – identyczna sytuacja

Taka sama promocja dostępna jest dla klientów Heyah. Jedyna różnica jest taka, że doładowania w kwocie 40 złotych lub wyższej trzeba dokonać na stronie doladuj.heyah.pl. Tu też możemy liczyć na bonus w kwocie 20 złotych do wykorzystania. Pamiętamy o tym, że przed zasileniem trzeba włączyć cykliczne płatności.

Promocja T-Mobile i Heyah

Promocja już ruszyła i potrwa do 30 września do końca dnia. Warto rozważyć umiarkowany pośpiech, ponieważ pula nagród jest ograniczona i wynosi 1000 promocyjnych doładowań.

Więcej detali znajdziemy w regulaminach dostępnych na stronach T-Mobile oraz Heyah.