Zdjęcie zrobione Google Nexus 10 znalezione na Picasa - Tabletowo.pl
Ważne

Zdjęcie zrobione Google Nexus 10 znalezione na Picasa

Tabletowo.pl Zdjęcie zrobione Google Nexus 10 znalezione na Picasa Nowości Plotki / Przecieki

Po tym, jak internetowy gigant Google zaprezentował swój pierwszy tablet (7-calowy Nexus 7), zastanawialiśmy się kiedy i czy w ogóle zdecyduje się wejść na rynek z produktem 10-calowym. Długo nie musieliśmy czekać na jego nadejście. Okazuje się bowiem, że ostatnio nasilające się plotki dotyczące Google Nexus 10 mogą znaleźć potwierdzenie w rzeczywistości.

W sieci, w serwisie Picasa, znalazło się zdjęcie wykonane tym właśnie urządzeniem (wiemy to dzięki EXIF). Data zrobienia fotki to 15 października, czyli ledwie kilka dni temu. Wiele wskazuje na to, że produkt został wyposażony w aparat o rozdzielczości 5 Mpix.

Niestety, na chwilę obecną wszelkie informacje dotyczące Google Nexus 10 pozostają w sferze niepotwierdzonych wieści. Trzeba jednak zauważyć, że spekulacje na jego temat są bardzo interesujące. Zacznijmy od producenta. Podczas gdy za stworzenie pierwszego tabletu Google odpowiadał Asus, kolejny, większy model, ma pod swoje skrzydła wziąć Samsung.

Według ostatnich spekulacji, ma to być tablet z wysokiej półki, mający konkurować między innymi z nowym iPadem. Urządzenie ma rzekomo zaoferować 10,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli (299 ppi). Czy tak faktycznie będzie – okaże się w (mam nadzieję) niedalekiej przyszłości.

Być może Nexus 10 ujrzy światło dzienne już 29 października, bowiem właśnie na ten dzień Google zapowiedziało konferencję prasową. Istnieje jednak większe prawdopodobieństwo, że event zostanie poświęcony najnowszemu smartfonowi z serii Nexus, a nie tabletowi.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona