Ważne

Google zaprasza na konferencję 29 października

google 29 października 2012

Dziesiąty miesiąc 2012 roku jest niezwykle ciekawy dla fanów nowych technologii. Asus ledwo co zaprezentował hybrydę Padfone 2. 23 października poznamy iPada mini. Dwa dni później, na konferencji Microsoftu, zostanie oficjalnie wprowadzona na rynek najnowsza wersja systemu koncernu z Redmond – Windows 8, a jakiś czas później – Windows Phone 8. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, na 29 października internetowy gigant Google zapowiedział swój własny event. Czego możemy się po nim spodziewać?

I to jest właśnie bardzo dobre pytanie, na które odpowiedź wcale nie jest tak prosta, jakby się wszystkim mogło wydawać. Jest bowiem kilka możliwości. Najbardziej prawdopodobną jednak jest prezentacja kolejnej generacji smartfona z serii Nexus, pojawiającego się ostatnio w sieci pod różnymi pseudonimami: LG E960 Mako, Nexus G czy Nexus 4. Ale to tylko jeden trop.

Równie dobrze może się okazać, że event zaplanowany przez Google na końcówkę października będzie dotyczył tabletów. Może się okazać, że właśnie wtedy koncern oficjalnie zapowie Google Nexus 7 w wersji 32GB i być może poznamy jego młodszego, aczkolwiek większego brata – 10,1-calowy produkt od Google i Samsunga – Google Nexus 10. Jak będzie ostatecznie – okaże się.

Konferencja Google odbędzie się 29 października w Nowym Jorku. Czego po niej oczekujecie? Może macie własne typy tego, co ciekawego planuje gigant z Mountain View?

źródło, źródło

Komentarze

 • Paweł

  Czy event będzie można oglądać online? Jeżeli tak to gdzie?

 • aaa

  Coś się dzieje w ogóle – nowe uprawnienie doszło (odczyt karty SD) w Google Play, gdy aktualizowałem aplikację samo się dodało w opisie. To może wskazywać na zwiększanie bezpieczeństwa w nowej wersji Androida.

 • m2

  Tablet z 3G ! Czekam i czekam. Jak nie będzie to sorry, kupuję coś innego. Wczoraj Samsung Galaxy Tab 2 3G staniał w Komputroniku na 1199zł. 10 calowce też staniały…

  • zzzizo

   Dokładnie! Nexus 7 3G w rosądnej cenie może pozamiatać. Narazie jak google nic nie zrobi to będzie IPAD w cenie Nexusa (podomo 250E za wersje 16GB).

   Sam Nexus 32GB wrażenia nie robi..

 • dred

  Pokaza tab 10″ i nowego smarta nexus, od ktorego premiery mija rok.

 • hellypton

  Ja czekam na Nexus’a 10″ – oby to był pełnosprawny sprzęt, nieokrojony z czytnika kart i koniecznie z modemem 3G. Mam nadzieję w sensownej cenie.

 • EhHh

  a może Android 4.2? ;-)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona