Żabka żappsy żappka aplikacja WOŚP 2021 darowizna
źródło: Żabka

Kupujesz w Żabce? Przekaż swoje żappsy jako darowiznę dla WOŚP!

Wielki finał tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za kilka dni, w najbliższą niedzielę, 31 stycznia 2021 roku. Osoby, które chcą ją wesprzeć, mogą to zrobić na wiele sposobów, w tym również przekazać swoje żappsy w darowiźnie na rzecz WOŚP. To nic nie kosztuje!

Reklama

Osoby, które regularnie kupują w Żabce, z dużym prawdopodobieństwem mają zainstalowaną na swoich smartfonach aplikację żappka. Pozwala ona bowiem zbierać punkty (żappsy), które następnie można wymienić na atrakcyjne nagrody – różne produkty z oferty sklepu. Jedna wydana złotówka to cztery żappsy, a nagrody są dostępne już od 160 żappsów.

Masz aplikację żappka? Przekaż swoje żappsy jako darowiznę dla WOŚP!

Żabka chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne. W ubiegłym roku, przez miesiąc, użytkownicy aplikacji żappka mogli przekazywać swoje żappsy na akcję wspierania 16 regionalnych szpitali zakaźnych w walce z pandemią. Wzięło w niej udział blisko ćwierć miliona użytkowników – przekazali oni miliony żappsów, dzięki czemu udało się zebrać w sumie 3 mln złotych (darowane punkty przeliczono na złotówki, a następnie drugie tyle dołożyła od siebie Żabka).

Teraz użytkownicy aplikacji żappka ponownie mogą pokazać, jak wielkie serca mają. Żabka postanowiła bowiem ponownie zagrać razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i umożliwić swoim klientom wsparcie tegorocznego finału WOŚP.

Żabka żappsy żappka aplikacja WOŚP 2021 darowizna
źródło: Żabka

Po wejściu do aplikacji, już na głównej stronie użytkownicy aplikacji żappka zobaczą cegiełki, które można kupić za żappsy i w ten sposób wesprzeć WOŚP. Do wyboru są cztery:

  • za 50 żappsów (równowartość 50 groszy),
  • za 100 żappsów (równowartość 1 złotówki),
  • za 400 żappsów (równowartość 5 złotych),
  • za 1000 żappsów (równowartość 12 złotych).

Jak widać, najbardziej „opłaca się” zdecydować na dwie ostatnie cegiełki, ponieważ jeden żapps ma wówczas większą wartość. Najważniejsze jest jednak przyłączenie się do akcji – jeśli ktoś ma taką możliwość (i chęci), powinien to zrobić, ponieważ w przypadku akcji charytatywnych, a taką właśnie jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, każdy grosz się liczy!

Jeżeli natomiast ktoś nie ma wystarczająco dużo żappsów w aplikacji żappka, to może wrzucić coś do puszki, która znajduje się przy kasie w każdym sklepie Żabka, przekazać darowiznę kartą płatniczą bądź wpłacić pieniądze do e-skarbonki.