Ponad milion użytkowników żappki. Sukces aplikacji nie powinien dziwić
(fot. Tabletowo.pl)

Ponad milion użytkowników żappki. Sukces aplikacji nie powinien dziwić

Pierwsze miejsce na liście „Zakupy” w App Store i trzecia pozycja wśród najlepszych aplikacji w tej samej kategorii w Google Play. Aplikacja mobilna sieci sklepów Żabka okazała się dużym hitem, co potwierdza również imponująca liczba użytkowników.

Aplikacja Żabki z naprawdę niezłymi wynikami

Żabka oficjalnie pochwaliła się, że w pierwszym miesiącu po zakończeniu pilotażu, aplikacja żappka przekroczyła milion użytkowników. Niewykluczone, że niebawem liczba ta zostanie jeszcze bardziej powiększona, bowiem użytkownicy żappki zyskują całkiem interesujący zestaw korzyści, o czym za chwilę.

Ponad milion użytkowników żappki. Sukces aplikacji nie powinien dziwić
Aplikacja żappka. (fot. Tabletowo.pl)

Tomasz Blicharski, Wiceprezes ds. Finansowych i Rozwoju sieci Żabka, informuje, że żappka znajduje się obecnie w ścisłej czołówce najczęściej pobieranych aplikacji w Polsce. To najlepszy dowód na to, że w pełni odpowiedzieliśmy na oczekiwania klientów, stwarzając nowe możliwości prezentacji naszej oferty połączonej z programem lojalnościowym. Codziennie odnotowujemy kilkadziesiąt tysięcy nowych rejestracji, a sprzedaż produktów promowanych w aplikacji stale rośnie – dodaje Blicharski.

Zainstalujesz aplikację, zdobędziesz dodatkowe korzyści

Jeśli ktoś dość często robi zakupy w sklepie Żabka, to jak najbardziej powinien zainteresować się opisywaną aplikacją. Po jej zainstalowaniu i następnie założeniu konta, zdobędzie możliwość zbierania punktów, określanych w aplikacji żappsami. Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości możliwe jest odebranie jednej z nagród.

Pierwsze 150 punktów otrzymujemy za samą rejestrację, a następnie każda wydana złotówka w sieci Żabka to 4 żappsy. Jak podaje Żabka, najczęściej odbieraną nagrodą jest hot dog, oferowany w ramach Żabka Café. Co ciekawe, jeśli chcielibyśmy ułożyć pionowo wszystkie hot dogi odebrane jako nagroda w aplikacji, to ich wysokość równałaby się ponad 42 wieżom Eiffela lub 136 długościom boisk piłkarskich.

Ponad milion użytkowników żappki. Sukces aplikacji nie powinien dziwić
Aplikacja żappka. (fot. Tabletowo.pl)

Aplikacja zapewnia jeszcze dostęp do aktualnych promocji, a także specjalne, niższe ceny dla jej użytkowników. Całą ofertę promocji możemy przejrzeć na ekranie smartfona. Kolejną przydatną funkcją jest możliwość sprawdzenia lokalizacji sklepów Żabka, godzin ich otwarcia, a także dostępnych usług w danej lokalizacji.

żappka dostępna jest na urządzenia z Androidem i iOS.

źródło: materiały prasowe Żabka