Żabka aplikacja żappka
(fot. Tabletowo.pl)

Ponad milion użytkowników żappki. Sukces aplikacji nie powinien dziwić

Pierwsze miejsce na liście „Zakupy” w App Store i trzecia pozycja wśród najlepszych aplikacji w tej samej kategorii w Google Play. Aplikacja mobilna sieci sklepów Żabka okazała się dużym hitem, co potwierdza również imponująca liczba użytkowników.

Aplikacja Żabki z naprawdę niezłymi wynikami

Żabka oficjalnie pochwaliła się, że w pierwszym miesiącu po zakończeniu pilotażu, aplikacja żappka przekroczyła milion użytkowników. Niewykluczone, że niebawem liczba ta zostanie jeszcze bardziej powiększona, bowiem użytkownicy żappki zyskują całkiem interesujący zestaw korzyści, o czym za chwilę.

Aplikacja żappka. (fot. Tabletowo.pl)

Tomasz Blicharski, Wiceprezes ds. Finansowych i Rozwoju sieci Żabka, informuje, że żappka znajduje się obecnie w ścisłej czołówce najczęściej pobieranych aplikacji w Polsce. To najlepszy dowód na to, że w pełni odpowiedzieliśmy na oczekiwania klientów, stwarzając nowe możliwości prezentacji naszej oferty połączonej z programem lojalnościowym. Codziennie odnotowujemy kilkadziesiąt tysięcy nowych rejestracji, a sprzedaż produktów promowanych w aplikacji stale rośnie – dodaje Blicharski.

Zainstalujesz aplikację, zdobędziesz dodatkowe korzyści

Jeśli ktoś dość często robi zakupy w sklepie Żabka, to jak najbardziej powinien zainteresować się opisywaną aplikacją. Po jej zainstalowaniu i następnie założeniu konta, zdobędzie możliwość zbierania punktów, określanych w aplikacji żappsami. Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości możliwe jest odebranie jednej z nagród.

Pierwsze 150 punktów otrzymujemy za samą rejestrację, a następnie każda wydana złotówka w sieci Żabka to 4 żappsy. Jak podaje Żabka, najczęściej odbieraną nagrodą jest hot dog, oferowany w ramach Żabka Café. Co ciekawe, jeśli chcielibyśmy ułożyć pionowo wszystkie hot dogi odebrane jako nagroda w aplikacji, to ich wysokość równałaby się ponad 42 wieżom Eiffela lub 136 długościom boisk piłkarskich.

Aplikacja żappka. (fot. Tabletowo.pl)

Aplikacja zapewnia jeszcze dostęp do aktualnych promocji, a także specjalne, niższe ceny dla jej użytkowników. Całą ofertę promocji możemy przejrzeć na ekranie smartfona. Kolejną przydatną funkcją jest możliwość sprawdzenia lokalizacji sklepów Żabka, godzin ich otwarcia, a także dostępnych usług w danej lokalizacji.

żappka dostępna jest na urządzenia z Androidem i iOS.

źródło: materiały prasowe Żabka