W T-Mobile za darmo: dwa miesiące dostępu do Gazety Wyborczej i 60 minut do wykorzystania

Sieć T-Mobile uraczyła swoich klientów dwoma prezentami do odebrania w oficjalnej aplikacji operatora. Dzięki nim zyskamy dwa miesiące bezpłatnego dostępu do serwisów „Gazety Wyborczej” i dodatkową godzinę rozmów.

Bezpłatny dostęp do prenumeraty Wyborcza.pl

T-Mobile oferuje swoim klientom dwa miesiące bezpłatnego dostępu do serwisów cyfrowej Gazety Wyborczej. Chodzi więc nie tylko o pełny przegląd artykułów ukazujących się na stronie głównej serwisu, ale także o możliwość zapoznawania się z treściami z innych, podległych mu portali: m.in. z „Dużego Formatu”, „Magazynu Świątecznego”, „Ale Historii”, Wysokieobcasy.pl oraz 24 serwisów lokalnych „Wyborczej”.

Dostęp uzyskamy logując się do aplikacji Mój T-Mobile i kopiując kod, który później wklejamy podczas zakładania konta w serwisie Wyborcza.pl. Kod będzie widoczny w apce do 2 lipca, a skorzystać będzie można z niego aż do 16 lipca.

Warto pamiętać, że by uniknąć opłaty 19,99 zł, która zostanie pobrana po upływie dwóch darmowych miesięcy ze wskazanej podczas rejestracji karty płatniczej, należy najpóźniej na 48 godzin przed zakończeniem tego okresu zrezygnować ze subskrypcji.

Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

Darmowe minuty na Happy Fridays

Ponieważ, jak co piątek, T-Mobile oddaje swoim klientom darmowy pakiet czegoś-tam, i tym razem otrzymają oni bezpłatny bonus. Do dyspozycji użytkowników ofert na kartę oraz abonamentu oddanych jest 60 minut wymiennych na SMS-y.

Pakiet można aktywować na dwa sposoby:

  • w aplikacji Mój T-Mobile
  • przez wysłanie SMS-a o treści „HF” na numer 80800

Możliwość aktywacji pozostanie otwarta do niedzieli 21 czerwca. Pakiet powinien zostać włączony w ciągu 72 godzin. Na jego wykorzystanie użytkownicy mają 30 dni. Więcej informacji znajdziecie tutaj.