Odbierz 2 GB darmowego internetu od Orange za piłkarski mecz Polski z Węgrami

2 GB internetu za darmo od Orange? Każdy gigabajt może się przydać, więc i tym razem warto poświęcić minutę na odebranie bonusowej paczki danych.

Reklama

2 GB internetu za darmo od Orange

Orange jest bardzo wierne swoim obietnicom – operator po każdym meczu reprezentacji Polski w piłce nożnej oddaje swoim klientom paczkę internetu w liczbie gigabajtów odpowiadających temu, ile goli udało się strzelić zawodnikom. Teraz także możemy liczyć na darmowe zasilenie pakietu internetowego, mimo że Polacy przegrali z Węgrami 1:2.

Orange nie jest jednak małostkowe i zamiast w myśl powyższej zasady przydzielić klientom sieci 1 GB, daje im 2 GB internetu. Zawsze lepsze coś niż nic!

Jak odebrać dodatkowe gigabajty?

Wystarczy wysłać SMS-a o treści BALATON pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem naszego planu taryfowego, max 25 groszy). Jeśli jesteśmy użytkownikami Flexa, zgarniemy dodatkowe GB, wpisując BALATON w apce, w zakładce „Kody promocyjne”.

Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać tylko 16 grudnia – później „okienko” promocyjne się zamknie. Gigabajty ważne są 3 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.