smartband Xiaomi Mi Smart Band 6
Xiaomi Mi Smart Band 6 (źródło: Xiaomi)

Trójmiasto się cieszy. Xiaomi otwiera nową placówkę – do wygrania opaski Mi Band 6!

Xiaomi poinformowało, że na początek przyszłego tygodnia planowana jest impreza z okazji uruchomienia nowego centrum obsługi klienta w Polsce. Gdańsk – to dla Was ważne info!

Reklama

Nowe Service Center Xiaomi w Polsce

Xiaomi zaplanowało otwarcie pierwszego w Polsce samodzielnego Exclusive Service Center. Odbędzie się ono w poniedziałek 31 stycznia o godzinie 12:00. Gdzie? W Gdańsku! Dokładniej rzecz ujmując, centrum serwisowe powstało przy aleji Grunwaldzkiej 54.

Jak to zwykle bywa przy tego typu okazjach, Xiaomi zaprasza wszystkich chętnych na uroczystość uruchomienia placówki. Ponieważ spodziewanych jest wielu gości, firma przygotowała na tę imprezę sporo atrakcji.

Choć na razie nie są znane wszystkie szczegóły scenariusza otwarcia, wiadomo, że osoby, które zdecydują się punktualnie pokazać na alejach Grunwaldu, będą miały szansę na wygranie opasek Xiaomi Mi Smart Band 6 oraz voucherów, które będzie można później wykorzystać w Xiaomi Store w Gdańsku. Niewykluczone, że pojawi się też więcej ofert promocyjnych.

Jeśli więc dysponujemy czasem w poniedziałkowe południe, warto stawić się na wspomniany adres. Kto wie, może uda nam się dorwać opaskę Xiaomi za darmo? Jeśli chcecie dowiedzieć się, czy warto się nią zainteresować, przeczytajcie naszą recenzję Xiaomi Mi Smart Band 6.