telewizor Xiaomi Mi TV Q1 75 cali
Xiaomi Mi TV Q1 75" (źródło: Xiaomi)

Zjawiskowy Xiaomi Mi TV Q1 75″ debiutuje w Polsce. Kupicie go w niewiarygodnej promocji na start!

Telewizor Xiaomi Mi TV Q1 75″ spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród naszych Czytelników. Wiele osób pytało też, czy Xiaomi przygotuje tak samo atrakcyjną promocję na start, jak w innych krajach. Teraz możemy Wam już powiedzieć, że tak!

Reklama

Telewizor Xiaomi Mi TV Q1 75″ debiutuje w Polsce. Kupicie go w niewiarygodnej promocji na start!

Pozwolicie, że telewizor Xiaomi Mi TV Q1 75″ omówię za chwilę – chciałbym od razu przejść do konkretów, ponieważ po jego globalnej premierze pojawiło się wiele pytań, czy w Polsce producent przygotuje tak samo atrakcyjną promocję, jak w innych krajach, gdzie cenę na start obniżono aż o 300 euro.

W momencie globalnej premiery nie dysponowaliśmy takimi informacjami, ale od przedstawiciela polskiego oddziału otrzymaliśmy wówczas zapewnienie, że jest przygotowywana specjalna oferta na start. I trzeba przyznać, że jest ona naprawdę szalenie atrakcyjna!

telewizor Xiaomi Mi TV Q1 75"
źródło: Xiaomi

Regularna cena Xiaomi Mi TV Q1 75″ w Polsce została ustalona na 6499 złotych, czyli jest wyższa niż w Europie, gdzie ten telewizor kosztuje 1299 euro. 15 marca 2021 roku będzie go jednak można kupić aż o 1500 złotych taniej, tj. za 4999 złotych!

Przedsprzedażowy Flash Sale najnowszego telewizora Xiaomi zostanie przeprowadzony w oficjalnych sklepach internetowych marki: Mi-Home.pl, Mi-Store.pl oraz mimarkt.pl. Oferta ma obowiązywać do wyczerpania zapasów.

telewizor Xiaomi Mi TV Q1 75"
źródło: Xiaomi Polska

Specyfikacja Xiaomi Mi TV Q1 75″

Mimo że model ten jest tańszy od podobnych telewizorów konkurencji, to jego cena wciąż jest dość wysoka, jednak nie bez powodu. Jest to bowiem sprzęt dla użytkowników, którzy chcą się cieszyć wysoką jakością obrazu i niezapomnianymi doświadczeniami podczas oglądania różnych treści.

Telewizor Xiaomi Mi TV Q1 75″ bazuje na matrycy QLED, która w tym modelu ma przekątną 75 cali oraz rozdzielczość 4K 3840×2160 pikseli. Dodatkowo oferuje on też funkcję odświeżania obrazu z częstotliwością 120 Hz, 8-bitową głębię koloru (dzięki czemu wyświetlanych jest ponad miliard barw), obsługę standardów HDR10+ i Dolby Vision oraz technologię MEMC, która poprawia jakość emitowanego obrazu.

Telewizor Xiaomi Mi TV Q1 75″ zapewnia także 100% pokrycie palety barw NTSC i 95% DCI-P3 oraz kontrast 10000:1 i szczytową jasność na poziomie 1000 nitów.

telewizor Xiaomi Mi TV Q1 75"
źródło: Xiaomi

Telewizor Xiaomi Mi TV Q1 75″ ma na pokładzie również system sześciu głośników, w tym dwa głośniki stereo o mocy 15 W każdy. Jakość generowanego dźwięku dodatkowo poprawia wsparcie dla Dolby Audio i DTS-HD.

Ponadto telewizor Xiaomi Mi TV Q1 75″ oferuje też m.in. złącza HDMI 2.1 x1, HDMI 2.0 x2, USB 2.0 x2 i LAN/Ethernet oraz obsługę łączności z wykorzystaniem Bluetooth 5.0 i WiFi na częstotliwościach 2,4 GHz i 5 GHz. Jest także cyfrowy tuner DVB-T2. Za moc obliczeniową urządzenia odpowiada natomiast czterordzeniowy procesor MediaTek MT9611 1,5 GHz i 2 GB wraz z systemem Android TV 10. Pamięć wbudowana ma z kolei pojemność 32 GB.

telewizor Xiaomi Mi TV Q1 75"
źródło: Xiaomi

Warto też wspomnieć, że telewizor Xiaomi Mi TV Q1 75″ obsługuje się za pomocą pilota na Bluetooth o zasięgu 360°, który daje przy okazji szybki dostęp m.in. do Netflixa. Do korzystania z funkcji TV można wykorzystać również Asystenta Google. Do tego oczywiście nie zabrakło także wbudowanego Chromecasta i wsparcia dla technologii Miracast do przesyłania obrazu z innego urządzenia na telewizor.

Telewizor można zarówno postawić na nóżkach, jak i powiesić na ścianie.