smartfon Xiaomi Mi 11 smartphone
Xiaomi Mi 11 (źródło: Xiaomi)

Polska premiera Xiaomi Mi 11. Znamy już ceny! Jest też bardzo kusząca oferta przedsprzedażowa!

Za kilka dni miną dwa miesiące od premiery Xiaomi Mi 11 w Chinach. Dziś, po niedawnym debiucie na arenie globalnej, smartfon wchodzi do Polski. Ile będzie kosztował w kraju nad Wisłą? Sprawdźcie! A przy okazji też szczegóły oferty przedsprzedażowej, która jest niezwykle atrakcyjna!

Niestety, minęły już czasy, gdy flagowce Xiaomi były o połowę tańsze od high-endów konkurencji. Seria Mi 10 zapoczątkowała strategię „więcej za więcej”, która nie spotkała się ze zbyt przychylnym przyjęciem ze strony klientów. Czy podobnie będzie w przypadku Xiaomi Mi 11?

Premiera Xiaomi Mi 11 w Polsce – jaka jest cena?

Podczas globalnej premiery Xiaomi poinformowało, że ceny Mi 11 poza Chinami mają zaczynać się od 749 euro, więc spodziewaliśmy się, że smartfon będzie tańszy niż poprzednik. Czy tak jest? I tak, i nie…

Cena podstawowej wersji Xiaomi Mi 11, tj. z 8 GB RAM i 128 GB pamięci, została ustalona na 3499 złotych, czyli dokładnie takim samym poziomie, jak cena Xiaomi Mi 10 (128 GB) w momencie polskiej premiery. Za Xiaomi Mi 11 8 GB/256 GB trzeba będzie natomiast zapłacić 3699 złotych. Dla przypomnienia, Xiaomi Mi 10 (256 GB) kosztował na start w Polsce 3999 złotych.

smartfon Xiaomi Mi 11 5G smartphone
źródło: Xiaomi

Mimo że klienci mieli już czas przyzwyczaić się do nowej polityki cenowej Xiaomi, nie wszyscy ją zaakceptowali. Producent przygotował więc szalenie atrakcyjną ofertę przedsprzedażową, aby zachęcić do zakupu jego najnowszego flagowca.

Przedsprzedaż Xiaomi Mi 11 w Polsce. Jakie gratisy czekają na klientów?

Przedsprzedaż najnowszego flagowca marki Xiaomi rozpocznie się w Polsce już dziś, tj. 25 lutego, i potrwa do 7 marca 2021 roku. Klienci, którzy kupią smartfon w tym okresie (na przykład w sklepie Media Expert), będą mogli wybrać jeden z czterech gratisów:

  • odkurzacz autonomiczny Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro,
  • oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H,
  • hulajnogę Xiaomi Mi Electric Scooter Essential lub
  • voucher o wartości 1000 złotych na następne zakupy.

Ponadto do każdego zakupionego Xiaomi Mi 11 producent dorzuca w prezencie roczną gwarancję na wyświetlacz, dzięki której użytkownik będzie mógł (raz) wymienić zbity wyświetlacz bez dodatkowych opłat.

smartfon Xiaomi Mi 11 5G smartphone
źródło: Xiaomi

Szczegółowe informacje na temat Xiaomi Mi 11 znajdziecie w podlinkowanym poniżej artykule z premiery w Chinach. Wspomnę jeszcze tylko, że „już wkrótce” do sprzedaży w Polsce trafi specjalna edycja tego flagowca z nieco innym wykończeniem panelu tylnego i podpisem założyciela Xiaomi na nim.

Przy okazji producent poinformował też, że Iga Świątek została ambasadorką marki Xiaomi.