Poza Chinami, tylko w Warszawie salon Xiaomi Mi Store będzie miał tak nowatorskie wnętrze

Xiaomi sukcesywnie rozwija sieć swoich sklepów. W Polsce znajduje się już 20 punktów Mi Store, a największy z nich wkrótce zostanie otwarty. Będzie znajdował się w Warszawie.

Największy salon Xiaomi w tej części Europy

Ostatnie przygotowania ruszyły. 18 grudnia, o godzinie 9:00, Xiaomi oficjalnie otworzy w Warszawie swój największy w Europie Środkowo-Wschodniej Mi Store.

Firma zastosuje w nim rozwiązanie, którego nie ma w żadnym salonie poza Chinami – specjalną strefę, odzwierciedlającą warunki domowe. Będzie można w niej sprawdzić kompleksowe, inteligentne systemy dla domu.

W okolicznościach zbliżonych do nowoczesnego wnętrza mieszkania, klienci zapoznają się ze smart urządzeniami, w skład których wejdą produkty lifestyle oraz codziennego użytku. Będą mogli także sterować nimi za pomocą jednej aplikacji lub asystenta głosowego.

Mi Store, który otwieramy w Westfield Arkadia to pierwszy poza Chinami tego typu koncept, który został zaprojektowany w nowym stylu. Jestem dumny z tego, że właśnie tutaj, w Warszawie, będziemy mogli go pokazać naszym klientom.Andrew Wong, dyrektor generalny Xiaomi na region Europy Środkowo-Wschodniej i krajów nordyckich
Mi Store w Toruniu

Oprócz tego w nowym Mi Store będzie ruszy Autoryzowany Serwis prowadzony przez S.B.E Polska. Każdy, kto ma problem ze swoim urządzeniem Xiaomi, będzie mógł dokonać tam napraw – niezależnie od tego, czy będzie chodziło o smartfon, czy któryś z produktów ekosystemowych.

Mi Store znajdować się będzie na parterze (poziom 0 lok. 67) warszawskiego centrum handlowego Westfield Arkadia (al. Jana Pawła II 82). Powierzchnia salonu wynosi 306 m2.

Poprzedni Mi Store w Arkadii zostanie zamknięty

W związku z otwarciem nowego salonu Xiaomi, funkcjonujący do tej pory Mi Store w Westfield Arkadia zostanie zamknięty. Nie podano dokładnych terminów, ale zapewne będzie to miało miejsce w ciągu następnych tygodni.