Xiaomi otwiera Mi Store w Toruniu. Przygotowano promocje!

W najbliższą sobotę 27 czerwca, w Toruniu zostanie otwarty nowy salon Mi Store. Z tej okazji osoby odwiedzające sklep będą mogły skorzystać z promocji na różne produkty i kupić je taniej.

Pierwszy salon Xiaomi w kujawsko-pomorskim

Do tej pory Xiaomi, mimo prowadzenia 19 salonów firmy w Polsce, nie miało swojego Mi Store nigdzie w województwie kujawsko-pomorskim. Co prawda spodziewałbym się najpierw otwarcia placówki w Bydgoszczy, ale tym razem oficjalny sklep Xiaomi zostanie otworzony w Toruniu, 27 czerwca o godzinie 9:00.

Sklep znajduje się w Centrum Handlowym Atrium Copernicus (ul. Stanisława Żółkiewskiego 15). Powierzchnia salonu wynosi 102 m₂. Mieści się on w lokalu o numerze 0.28, na parterze.

Większe wydarzenie musi zostać odłożone w czasie ze względu na ograniczenia związane ze stanem epidemicznym w Polsce, więc otwarcie sklepu „z pompą” nie będzie miało miejsca. Nie znaczy to jednak, że nie przygotowano żadnych promocji na start.

Xiaomi Mi Store w Toruniu

Promocje Xiaomi na otwarcie Mi Store w Toruniu

Promocje dzielą się na dwie kategorie: te obowiązujące jedynie w weekend otwarcia oraz takie, z które potrwają dłużej. Nie będą się one jednak ze sobą łączyć, a klienci będą mogli zakupić tylko jedną sztukę danego produktu objętego zniżką.

Przez cały weekend wszystkie osoby, które zrobią zakupy w salonie, dostaną 5% rabatu, a przy zakupach powyżej 1000 zł otrzymają kartę podarunkową o wartości 50 zł na następne zakupy.

Ponadto od soboty będzie można kupić wybrane produkty w niższych cenach. W weekend otwarcia będą to:

Na dalsze dni, aż do piątku 3 lipca, także przewidziano promocje. Będą one ogłaszane na facebookowym profilu Mi Store Polska. Do każdych zakupów dodawana będzie ekotorba gratis.

Organizatorzy proszą o zachowywanie zasad bezpieczeństwa i dystansu społecznego. Dlatego w sklepie obowiązkowe będzie korzystanie z maseczek, a liczba klientów, którzy będą mogli przebywać w sklepie, zostanie ograniczona do 10.