Salon Mi Store w Lublinie działa już rok. Z tej okazji Xiaomi przygotowało promocje

To już rok, odkąd Xiaomi ma swój salon sprzedaży Mi Store w Lublinie. Firma postanowiła to uczcić, przygotowując szereg promocji.

Promocje na rocznicę działania Mi Store w Lublinie

Już jutro, 23 października, Xiaomi rozpoczyna świętowanie pierwszego roku działania salonu Mi Store w Lublinie. Warto przyjrzeć się promocjom, które firma postanowiła z tej okazji uruchomić.

Jak wskazuje strona Mi Store Polska na Facebooku, lista produktów z obniżonymi cenami zawiera gadżety z różnych działów. Oczywiście najbardziej nas interesują smartfony, ale nie zabrakło też propozycji dla osób chcących uzupełnić sobie braki w wyposażeniu małego AGD:

Trzeba tylko pamiętać, że jeden klient może kupić maksymalnie dwa takie same produkty z promocji.

Oprócz tego, robiąc zakupy na ponad 500 zł, każdy może zyskać kartę podarunkową. W zależności od kwoty zakupów, będą one zyskiwać inną wartość:

  • przy zakupach pow. 500 zł – karta na 25 zł
  • przy zakupach pow. 1000 zł – karta na 50 zł
  • przy zakupach pow. 1500 zł – karta na 75 zł
  • przy zakupach pow. 2000 zł – karta na 100 zł

Promocje będą aktywne przez dwa dni, czyli 23 i 24 października, chyba że wcześniej wyczerpią się zapasy produktów na nie przeznaczonych.

Salon Mi Store w Lublinie znajduje się w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Lublin Plaza. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.