Oto lista urządzeń Xiaomi, które otrzymają Androida Nougat | Tabletowo.pl

Oto lista urządzeń Xiaomi, które otrzymają Androida Nougat

Dołącz do dyskusji 0

Część z Was zapewne jest ciekawa czy Wasz smartfon dostanie oficjalne uaktualnienie do Androida 8.0. Jednak wciąż są ludzie, którzy czekają na aktualizację do Androida Nougat. Xiaomi właśnie wypuściło listę z urządzeniami, które otrzymają Androida 7.0, a także 7.1.

Xiaomi Mi 6 i Mi Max 2 to jedyne urządzenia tego koncernu, które pracują na najnowszym Androidzie 7.1.1 Nougat. Jednak Chińczycy właśnie opublikowali listę smartfonów, które będą pracować lub już działają na Androidzie 7.0, a w niektórych przypadkach nawet na Androidzie 7.1.1.

Urządzenia takie jak Mi 4s, Mi 4c, Mi Note, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi Max, Redmi Note 4/4X oraz Mi Mix  otrzymają w przyszłości aktualizację do Androida 7.0, a w przypadku Mi 5c Androida 7.1.1. Również dla Redmi 4/4X trwają testy Androida 7.1.1. Reszta nowych telefonów Xiaomi już pracuje na najnowszym Androidzie Nougat. Co ciekawe, niektórzy użytkownicy telefonów z „listy oczekujących” już mogą cieszyć się najnowszym systemem – prawdopodobnie uaktualnienie zostało wydane na pewną partię egzemplarzy.

Lista urządzeń na grafice od Xiaomi

Jednak w przypadku urządzeń Xiaomi ważniejsza jest wersja MIUI, a nie Androida, bowiem nakładka nie jest zależna od numerku systemu. Zapewne większość z Was czeka na najnowszą, już dziewiątą odsłonę MIUI, której zamknięte beta testy rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu, natomiast wersja stabilna prawdopodobnie pojawi się pod koniec wakacji.

A czy Twój telefon z logo Xiaomi znajduje się na liście? A może już masz Androida Nougat? Daj znać w komentarzu :)

Źródło: TechDroider, Android Central

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona