Ważne

Ile Xiaomi Mi Max trafiło na rynek? Całkiem sporo

Wczorajszy debiut Xiaomi Mi Max 2, to przy okazji świetna okazja do podsumowania dokonań jego poprzednika, który w opinii wielu osób był naprawdę bardzo udanym urządzeniem. Zatem, jak wyglądają cyferki Mi Max?

Można powiedzieć, że dobrze. Producent deklaruje, że rynek przyjął ponad trzy miliony Xiaomi Mi Max pierwszej generacji. Pewnego rodzaju ciekawostką jest tutaj fakt, iż półtora miliona urządzeń rozeszło się w zaledwie dwa miesiące po premierze urządzenia, która miała miejsce w maju 2015 roku. W sumie, to chyba już do pewnego stopnia znak rozpoznawczy urządzeń tego producenta, że ich nowe urządzenia rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Przypomnijmy tu pokrótce, że Xiaomi Mi Max zapadał w pamięć dużym ekranem o przekątnej 6,44 cala, pracującym w rozdzielczości Full HD, Snapdragonem 650 w asyście 3 GB pamięci RAM oraz baterią o pojemności 4850 mAh. Z pełną recenzją Mi Max możecie zapoznać się klikając tutaj.

Xiaomi Mi Max

Wczoraj zaprezentowany Xiaomi Mi Max 2 “na papierze” zapowiada się na całkiem udaną konstrukcję. Producent jeszcze bardziej zwiększył pojemność baterii, zastosował nowsze podzespoły, ale jednocześnie – wychodząc naprzeciw panującej modzie – zmniejszył ramki okalające wyświetlacz.

Czy Xiaomi Mi Max 2 powtórzy sukces sprzedażowy poprzednika? A może nie tylko mu dorówna, ale i wskoczy na wyższy poziom? W Polsce, za sprawą otwarcia autoryzowanego punktu Xiaomi, walka w tym segmencie cenowym może być naprawdę bardzo interesująca.

źródło: gsmarena

Komentarze

 • Paweł

  3 miliony to niewiele biorąc pod uwagę że powszechna opinia brzmi “Azja potrzebuje wielkich smartfonów”.

 • edi

  Małe chińskie rączki muszą go trzymać oburącz. 3 miliony to promil Azjatów.
  Dla mnie zły rozmiar, za wielkie na kieszeń, za małe na torbę.

 • Michał Kubiak

  Gdzie tam zmniejszył ramki, jest troszkę mniejsza czarna obwódka wokół wyświetlacza ale tylko dlatego że sama ramka boczna jest jeszcze większa niż w Mi Max. Widać to nawet na materiałach promocyjnych. Jest gorzej a nie lepiej. Bateria jest większa o 10% ale procesor jest gorszy. Kamera lepsza bo sensor taki jak w Mi6 ale co z tego jeśli nie ma podwójnej kamery a oprogramowanie wcale nie lepsze? Dlaczego duże telefony nie mają wydajnych bebechów, w końcu jest na nie miejsce a bateria pozwoliłaby je zasilić przez długi czas. Bez sensu podejście.

 • PPP

  3 miliony to przeciętnie. Gorszy model to morze będzie niecały milion. Po testach okaże się iż oszustwo z gorszymi elementami nie opłaciło się. Większa bateria to za mało na sukces. Czekam na Mi Max 3.

  • PPP

   Sprostowanie: nie “morze”, tylko “może”..

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona