Tropico 4 Xbox Games with Gold Maj 2021

Xbox Games with Gold na maj – jest znacznie lepiej niż w kwietniu!

Nareszcie, po długim okresie stagnacji w Xbox Games with Gold, pojawiła się dość ciekawa oferta gier w abonamencie Microsoftu, chociaż nie ma co się okłamywać, bowiem do ideału nadal jest tu daleko.

Reklama

Oferta Microsoft Xbox Games with Gold na maj 2021

W przyszłym miesiącu – jak zawsze zresztą – Microsoft zaproponuje użytkownikom cztery gry w ramach płatnego abonamentu Games with Gold. Oferta jest na tyle zróżnicowana, że każdy gracz powinien znaleźć tu coś dla siebie, niezależnie od wieku.

Microsoft Xbox Games with Gold Maj 2021
źródło: @XboxPL

Moim zdaniem najciekawszym tytułem z tego zestawienia jest wydane w 2015 roku Armello – to bardzo interesujące połączenie gry planszowej ze strategią turową. Tytuł ten na premierę zdobył wysokie oceny od graczy i recenzentów, choć warto tu zauważyć, że niestety nie oferuje polskiej wersji językowej. Starszych graczy zainteresować może jeszcze Dungeons 3 lub Tropico 4 – dwie świetne gry, w które miałem okazję zagrać lata temu i które mogę z czystym sumieniem polecić.

Dla najmłodszych graczy pozostało natomiast jeszcze Lego Batman, które swojego czasu było prawdziwym hitem. Jak zatem widać, w nadchodzącym miesiącu będziemy mieli do czynienia ze znacznie lepszymi grami niż chociażby w kwietniu. Niestety, nadal można jednak odnieść wrażenie, że Games with Gold jest traktowane przez Microsoft po macoszemu – w przeciwieństwie do Xbox Game Pass.

Pełna oferta Xbox Games with Gold na maj 2021 prezentuje się następująco:

  • Armello – dostępne od 1 do 31 maja na Xbox One i Xbox Series X|S (dzięki wstecznej kompatybilności)
  • Dungeons 3 – dostępne od 16 maja do 15 czerwca na Xbox One oraz Xbox Series X|S (dzięki wstecznej kompatybilności)
  • Lego Batman – dostępne od 1 do 15 maja na Xbox 360, a także Xbox One i Xbox Series X|S (dzięki wstecznej kompatybilności)
  • Tropico 4 – dostępne od 16 do 31 maja na Xbox 360, Xbox One i Xbox Series X|S (dzięki wstecznej kompatybilności)

Ofertę PlayStation Plus na maj 2021 powinniśmy z kolei poznać już jutro w okolicach godziny 18:00.