Mega wyprzedaż w Play – flagowe smartfony w cenie średniaków

Są promocje i PROMOCJE. Wakacyjna wyprzedaż smartfonów w Play bezapelacyjnie zalicza się do tej drugiej grupy, bowiem w jej ramach obniżono ceny wielu urządzeń, w tym niejednego flagowca. Dzięki temu za topowy sprzęt zapłacicie tyle, co za średniaka!

Liczba dostępnych sztuk cały czas się zmniejsza, więc decyzję o zakupie trzeba podejmować w miarę sprawnie, aby nie było za późno. Jednym z przykładów jest HTC U12+, którego Play sprzedawał za – uwaga – 1499 złotych, podczas gdy regularna cena tego modelu w Polsce zaczyna się od 1899 złotych. Niestety, ta oferta już nie obowiązuje.

Reklama

Co więc pozostało? Dla najbardziej wymagających jest Samsung Galaxy Note 9 6 GB/128 GB, którego w ramach Wakacyjnej wyprzedaży w Play można kupić za 3199 złotych. Co prawda to zaledwie 100 złotych taniej niż w innych sklepach, ale jednocześnie aż sto złotych. Decyzja należy do Was.

Zdecydowanie bardziej łakomymi kąskami są jednak ex-flagowce, czyli topowe smartfony z poprzednich lat. Jeśli nie przeszkadza Wam to, że dany model ma już rok lub więcej na karku, warto się nim zainteresować. Szczególnie że nawet starsze high-endy niejednokrotnie zawstydzają najnowsze średniaki, a cena jest bardzo podobna.

Co więc można kupić? Ano m.in. Huawei Mate 10 Pro za 1499 złotych, Sony Xperię XZ2 za 1399 złotych i Sony Xperię XZ2 Premium za 1699 złotych. Najnowszym z ex-flagowców jest natomiast LG G7 ThinQ, za którego trzeba zapłacić – uwaga – zaledwie 1298 złotych! A skoro jesteśmy już przy LG, to w dobrej cenie – bo za 899 złotych – dostępny jest także LG G7 Fit.

Jeśli natomiast wolicie coś bardziej klasycznego, to powinno Was zainteresować, że za 999 złotych można kupić BlackBerry KEYone – to o 350 złotych niższa cena niż w innych sklepach, które sprzedają ten model.

Aktualizacja (21:15) – w Wakacyjnej wyprzedaży dostępny jest teraz także Samsung Galaxy S9+ w kolorze Lilac Purple za 2499 złotych. To o co najmniej 400 złotych taniej niż w innych sklepach (mowa oczywiście o oficjalnej polskiej dystrybucji).

Nie widzę nigdzie informacji, do kiedy potrwa Wakacyjna wyprzedaż w Play, więc – jak już wspomniałem – warto szybko decydować się na zakup, gdyż przykład HTC U12+ pokazuje, że chętnych na dobre smartfony w jeszcze lepszych cenach nie brakuje.

Źródło: Blog Play, @zolty26