Acer Predator Orion 9000
źródło: Acer

Gracze grają z WOŚP – wylicytuj Predatora lub koszulki z FIFY

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra jak co roku. Zbiórka zyskuje coraz większą popularność – szczególnie wśród firm, które zajmują się sprzedażą sprzętu elektronicznego. W grudniu pojawiły się informacje, że NVIDIA wspiera WOŚP, teraz natomiast dowiadujemy się, że Predator, czyli gamingowa submarka Acera, a także EA również zamierzają wesprzeć fundację.

Reklama

Acer Predator wspiera WOŚP – do wylicytowania komputer i rozgrywka z profesjonalnym zawodnikiem MMA

W ubiegłym miesiącu w ramach zbiórki charytatywnej do wylicytowania były karty graficzne NVIDIA GeForce. Acer podnosi poprzeczkę – przez następnych kilka dni będzie trwała licytacja topowego komputera z oferty submarki tajwańskiego producenta. Przedmiotem aukcji ma być Acer Predator Orion 9000, czyli high-endowa maszyna robocza wyposażona w procesor HEDT, zapewniający wysoką wydajność za sprawą ogromnej ilości rdzeni fizycznych, jak i logicznych.

Acer Predator Orion 9000 WOŚP
źródło: Acer

Sercem komputera, który można wylicytować, jest 18-rdzeniowy, 36-wątkowy Intel Core i9-10980XE chłodzony cieczą (zamontowane AiO) z aż 128 GB pamięci DDR4 w 8 kościach (pracujących w konfiguracji quad-channel). W komputerze Acer Predator Orion 9000 znajduje się także 8 TB pamięci na dane, a moc konfiguracji podkreśla topowa karta graficzna Zielonych – NVIDIA GeForce RTX 3090 z 24 GB pamięci wideo. Taki zestaw sprawdzi się nie tylko w profesjonalnych zastosowaniach, ale także w grach komputerowych.

Ponadto w licytacji można wygrać autograf Jana Błachowicza, czyli mistrza MMA, UFC i KSW, a także gamingowy pojedynek z nim – w dowolnej, wybranej przez zwycięzcę grze komputerowej.

EA także chce pomóc – do wylicytowania koszulki z FIFA 22

W najnowszej odsłonie FIFY pojawiła się aktualizacja, która wprowadza kilka elementów związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W ramach questów gracz może odblokować m.in. motyw stadionu, herb, a także koszulkę WOŚP-u.

Ponadto prawdziwi fani, którzy chcą wspomóc zbiórkę, mogą wylicytować fizyczne wersje koszulek z gry FIFA 22 z autografami i nazwami przeróżnych osób czy twórców, takich jak: SBM Label, Jcob, Alvin, Jerzy Dudek, a także wielu, wielu innych. Licytacje będą trwały do 7 lutego 2022 roku.