Redmi Note 11 Pro

Sami możecie już ocenić, czy podoba Wam się wygląd nowego Redmi Note 11 Pro

Do premiery nowego Redmi Note 11 pozostało już naprawdę niewiele czasu – prezentację smartfona zaplanowano na 28 października. Producent dba jednak o to, byśmy nie byli na niej zaskoczeni niczym poza ceną.

Redmi Note 11 Pro w całej okazałości

Ostatnimi czasy producenci smartfonów zorientowali się, że im więcej mówią o swoich produktach jeszcze przed premierą, tym lepiej się to przekłada na rozpoznawalność i odbiór danego modelu. Wobec tego, wyręczają informatorów ze żmudnego przeszukiwania internetu w poszukiwaniu najmniejszych zwiastunów nadchodzących urządzeń i sami przygotowują odpowiednie materiały. Dlatego mamy dostęp do zdjęć Redmi Note 11 jeszcze przed czasem.

Redmi Note 11 Pro

O nadchodzącym smartfonie wiemy relatywnie sporo. W trzewiach wersji Pro będzie działał procesor MediaTek Dimensity 920 z grafiką Mali-G68 MC4. W benchmarkach AnTuTu chipset ten wykręca ponad 500 tysięcy punktów, co brzmi bardzo obiecująco, jeśli chodzi o wydajność. Tym bardziej, że za schładzanie tego małego potworka ma odpowiadać spora komora parowa.

Redmi Note 11 Pro zyska aparat główny 108 Mpix z łączeniem trzech pikseli w jeden dla efektywnej wielkości piksela 2,1 µm przy rozdzielczości 12 Mpix. Innym wyróżnikiem nowych przedstawicieli serii Redmi Note będzie też ultraszybkie ładowanie 120 W, choć pojemności baterii nie są jeszcze znane. Pod tym względem mogą wystąpić różnice między wyższym a niższym modelem.

Pewne jest, że Redmi Note 11 w końcu zyska nowoczesny ekran AMOLED ze zminimalizowanymi ramkami. Boczne ramki będą grube na 1,75 mm, a otwór na przedni aparat ma średnicę 2,96 mm.

Redmi na nowych zdjęciach prezentuje także to, jakich wersji kolorystycznych możemy się spodziewać. Będą to opcje fioletowa, ciemnozielona i w jasnoniebieskiem gradiencie.

Producent zapewne podzieli się z nami jeszcze jakimiś szczegółami na temat nadchodzących smartfonów. Sama premiera będzie miała miejsce 28 października.