Wyciekło zdjęcie informujące o specyfikacji najmocniejszej wersji Mate’a 9 | Tabletowo.pl

Wyciekło zdjęcie informujące o specyfikacji najmocniejszej wersji Mate’a 9

Dołącz do dyskusji 0

Do premiery najnowszego urządzenia marki Huawei zostały już tylko 4 dni. Z przecieków wiemy, że będzie miał dużą baterię i ulepszoną technologię szybkiego ładowania, jak będzie wyglądać, i że będzie go napędzać Kirin 960. Reszta specyfikacji była tylko i wyłącznie plotkami bez żadnego potwierdzenia. Aż do teraz.

Do sieci wyciekło zdjęcie średniej jakości, uchylające część specyfikacji najmocniejszego wariantu nowego Mate’a. Potwierdza ono poprzednie doniesienia dotyczące zestawu podzespołów.

Na pokładzie oprócz Kirina 960 znajdziemy 6 GB pamięci RAM wraz z 256 GB pamięci wewnętrznej. Widoczny na renderach podwójny aparat będzie składał się z dwóch sensorów: 20 Mpix i 12 Mpix, a zaraz pod nimi znajdzie się czytnik linii papilarnych. Konsumować treść przyjdzie nam na 5.9 calowym ekranie o rozdzielczości QHD (2560 x 1440 pikseli), a podzespołami zarządzać będzie Android 7.0

9nine

Jeżeli chodzi o cenę, to plotki mówią o 705 dolarach, choć pojawiły się także informacje, że koszt urządzenia może wynieść nawet 1300 dolarów. Wszystkiego dowiemy już za kilka dni.

Źródło: Phone Arena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona